Anglická konverzace u lůžka nemocného

Anglická konverzace u lůžka nemocného - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Anglická konverzace u lůžka nemocného.pdf


Chcete si knihu přečíst?Anglická konverzace u lůžka nemocného ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Anglická konverzace u lůžka nemocného Online je nyní tak snadné!

POPIS


Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, gynekologicko-porodnickém a dětském oddělení. Fráze k lékařskému vyšetření se liší podle postupů na jednotlivých odděleních. Fráze k ošetřovatelské péči jsou děleny podle ošetřovatelských postupů – od úpravy lůžka, přes hygienu a podávání jídla, až po specializované postupy, např. infuze, aplikaci injekcí, péči o matku a dítě atd.


...á konverzace u lůžka nemocného Jak se dobře domluvit spacientem - cizincem? Ktomu slouží prakticky zaměřená konverzace zmedicínské a ošetřovatelské oblasti ... Anglická konverzácia | knihy a učebnice | preskoly.sk ... . Kniha 'Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, gynekologicko-porodnickém a dětském oddělení.' ... Anglická konverzace u lůžka nemocného. kolektiv. Anglická konverzace u lůžka nemocného Autor: kol. Nakladatel: Grada EAN: 9788027102006 ISBN: 978-80-271-02 ... E-kniha: Anglická konverzace u lůžka nemocného | Knihy.ABZ.cz ... .' ... Anglická konverzace u lůžka nemocného. kolektiv. Anglická konverzace u lůžka nemocného Autor: kol. Nakladatel: Grada EAN: 9788027102006 ISBN: 978-80-271-0200-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 11,7 × 16,7 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšet...SOUVISEJÍCÍ KNIHY