Lunární kalendář 2018 + Magické praktiky+ Jedenáctý rok s Měsícem

Lunární kalendář 2018 + Magické praktiky+ Jedenáctý rok s Měsícem - Klára Trnková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Trnková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lunární kalendář 2018 + Magické praktiky+ Jedenáctý rok s Měsícem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lunární kalendář 2018 + Magické praktiky+ Jedenáctý rok s Měsícem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Číst Lunární kalendář 2018 + Magické praktiky+ Jedenáctý rok s Měsícem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lunární kalendář 2018 Nejpřehlednější lunární kalendář na rok 2018 je sestaven ze zkušeností a praktik našich předků s ohledem na právě probíhající období. Jediný ze všech podobných kalendářů se vztahuje nejen ke čtyřem ročním obdobím, ale navíc se váže i k jednotlivým svátkům a významným dnům. Podle lunárního kalendáře můžete pečovat o své tělo a starat se o svoje zdraví. Vhodné dny k rozhodování a plánování důležitých věcí a dny pro jejich realizaci vám pomohou udržet domácí klid a pohodu. Budete-li se věnovat své zahrádce s ohledem na Měsíc a roční období, bude vám vzkvétat. Můžete zkusit i držet vhodnou dietu a hubnout podle Měsíce. Rady na každý den, vycházející z moudrosti našich babiček, jsou tedy sestaveny promyšleně tak, aby jejich využití mělo praktický smysl a byl skutečným průvodcem a pomocníkem po celý rok. Magické praktiky a rituály našich babiček. Výklad snů neboli snář je, podobně jako pranostiky a přísloví, jedním z projevů lidové slovesnosti, vycházející ze života našich předků. Zlý sen byl považován za jakési varování, dobrý měl přinášet nějakou radost nebo příjemnou událost. Význam snů často vychází ze zkušeností a občas je kořeněn humorem. Snář, nazírán z nadhledu dnešních dnů, je naivním, ale přesto půvabným dokladem dob minulých. Nejnovější, avšak zcela původní snář obsahující výklad všech snů, pochází z osvědčených pramenů a je doplněn kolážemi Klára Trnkové. Jedenáctý rok s Měsícem. V příloze Jedenáctý rok s Měsícem najdete praktické rady, jak se postarat o svou zahradu v souladu s lunárními cykly a tím kterým ročním obdobím. Při správné péči bude vaše zahrádka vzkvétat a odmění vás bujnou zelení, krásnými květy i hojnou úrodou.


...í kalendář 2018 + Magické praktiky+ Jedenáctý rok s Měsícem Autor: Trnková, Klára Nakladatel: Studio Trnka EAN: 9788087678565 ISBN: 978-80-87678-56-5 Popis: 2× kniha, 1× kalendář, kroužková, česky Rozměry: 30 × 21,5 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Milan Říský ... . vydání) Komplet 3ks Lunární kalendář 2018 + Magické praktiky+ Jedenáctý rok s Měsícem ... Nejpřehlednější lunární kalendář na rok 2018 je sestaven ze zkušeností a praktik našich předků s ohledem na právě probíhající období. Jediný ze všech podobných kalendářů se vztahuje nejen ke čtyřem ročním obdobím, ale navíc ... Objednávejte knihu Lunární k ... Komplet 3ks Lunární kalendář 2018 + Magické praktiky+ ... ... . Jediný ze všech podobných kalendářů se vztahuje nejen ke čtyřem ročním obdobím, ale navíc ... Objednávejte knihu Lunární k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY