Už chodím do školky

Už chodím do školky - Zuzana Řebíková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Řebíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Už chodím do školky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Už chodím do školky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Řebíková. Číst Už chodím do školky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Usnadněte svému dítěti pobyt ve školce. Pohádkově. Pohádková kniha vám pomůže vyřešit každodenní starosti se školkou. Má vaše dítě potíže s ranním vstáváním? Nechce ve školce nic jíst a nebaví ho dělat to, co ostatní děti? Musí být často ve školce mezi prvními nebo naopak odchází poslední? V osmi výchovných pohádkách najdete nejčastější problémy, se kterými se setkávají děti, rodiče i paní učitelky. Otázky na konci každé pohádky umožní s dítětem o daném problému snadněji mluvit a nalézt řešení, které bude vyhovovat oběma stranám. Součástí knihy je i část věnovaná rodičům, která jim pomůže lépe porozumět tomu, jak se dítě ve školce cítí a co prožívá. Nejsou to jen pohádky pro děti, jsou to i pohádky pro rodiče. Pohádková výchova je unikátní projekt, který propojuje vědomou výchovu se čtením pohádek. Pohádky odráží reálné situace ze života dětí a umožní jim je pochopit a lépe zvládnout. Zároveň promlouvají i k rodičům a inspirují je na jejich vlastní cestě k výchově. Autorkou projektu i všech pohádek je Zuzana Řebíková.


...u, už chodím do školy je dalším pokračováním oblíbené série knížek Dědečku, vyprávěj a Dědečku, ještě vyprávěj ... Už chodím do školy - doplňovačky, hry a úkoly ... ... . Laskavý dědeček si opět povídá se svou zvídavou vnučkou Viktorkou o světě kolem nich. Viktorka už je ovšem školačka, chodí do první třídy, a proto si přináší spoustu nových ... Kniha Už chodím do školky stále doručíme až domů, na pobočky i do AlzaBoxu. Veškeré informace o produktu. Vhodné příslušenství. Hodnocení a recenze Už... Ukažte dítěti prostředí školky formou ... Třídní vzdělávací program ... . Veškeré informace o produktu. Vhodné příslušenství. Hodnocení a recenze Už... Ukažte dítěti prostředí školky formou pohádkových příběhů. Přečtěte si s ním 8 výchovných pohádek zaměřených na nejčastější školkové problémy. Předvedou vašemu dítěti svět školky v pohádkovém duchu, ukáží možné příčiny potíží ve školce a navrhnou řešení konkrétních problémů. Poh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY