Věčná vášeň

Věčná vášeň - Audrey Carlanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Audrey Carlanová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Věčná vášeň.pdf


Chcete si knihu přečíst?Věčná vášeň ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Audrey Carlanová. Číst Věčná vášeň Online je nyní tak snadné!





POPIS


Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že jim tím alespoň trochu vynahradí ztrátu rodičů. Ve svých čtyřiadvaceti nemá na chlapy ani pomyšlení… A už vůbec ne na krasavce, kteří by jí mohli zlomit srdce. Baseballista Trent Fox je jedním z nejlepších pálkařů na světě. Nedávné zranění ho ale přivádí do Lotosu, centra jógy, kde poznává okouzlující Genevieve – hnědookou útlou blondýnku, kterou okamžitě zatouží políbit. Domluví si s Genevieve soukromé hodiny a velmi rychle se přesvědčí o tom, jak dokáže být jóga smyslná… Od autorky série Calendar Girl.


... VÁŠEŇ. Z toho budou jenom problémy! Pomyslí si mladá instruktorka jógy Genevieve, když si u ní objedná lekce zraněný sportovec Trent Fox ... Věčná vášeň | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Zajiskří to mezi nimi a než se nadějí, jejich lekce jógy se zvrtnou v něco, co má k józe daleko… Nový žhavý příběh od autorky fenomenální série Calendar Girl! Věčná vášeň 2020; Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září 2017; Calendar Girl 2: Duben, květen, červen 2017; Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec 2017; všech 6 knih autora. Kniha Věčná vášeň je v Hledáte Věčná vášeň od Audrey Carlanová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 pr ... Audrey Carlanová - Věčná vášeň - YouTube ... . Kniha Věčná vášeň je v Hledáte Věčná vášeň od Audrey Carlanová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Od autorky série Calendar Girl Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nele...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY