Baletky

Baletky - Miřenka Čechová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miřenka Čechová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Baletky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Baletky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miřenka Čechová. Číst Baletky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Baletky mají dvě tváře. Tu přední, usměvavou a dokonalou, kterou vidí publikum. A pak tu odvrácenou, když zmizí za oponou, předpisový úsměv jim spadne a tvář se zkřiví do ztrhaného šklebu, protože se dusí. Při tanci totiž nemůžou dýchat pusou. Třeští oči a lapají po dechu. Kdyby baletky někdo takhle nafilmoval, byla by to přehlídka utrpení. K tomu jsou ale trénované. Tak jako hlavní hrdinka tohohle příběhu. Každý den zažívá baletní dril jako v armádě. Ještě jí nebylo čtrnáct, a už je odbornicí na používání projímadel a zvracení, aby si udržela váhu, na ošetřování krvavých palců a stahování prsou. A do toho poznává klubový život v Praze. Jsou devadesátá léta, frčí perník a extáze a ona objevuje sex a zjišťuje, že má nevlastního bratra, který je úplně jiný, než by chtěla. A že její sen stát se baletkou a tančit ve zlaté kapličce se mění v noční můru. Režisérka a tanečnice Miřenka Čechová vychází z vlastních zkušeností a deníkových zápisků. Její próza je sebeironickým, syrovým a nelítostným obrazem studií na Taneční konzervatoři a pražského života v divokých 90. letech.


...o-vzdelávacie teleso Tusté Baletky je hlavným číslom legendárneho putovného obludária, známeho ako Cirkus Kanál ... Děsivá galerie: 10 důkazů, že balet ženám naprosto odrovná ... ... . Hlavným cieľom je šíriť radosť. 16. 3. 2020 - Prezrite si nástenku „baletky" používateľa katarinalescisi na Pintereste. Pozrite si ďalšie nápady na tému Balet, Tanečné citáty a Misty copeland. Baletky mají dvě tváře. Tu přední, usměvavou a dokonalou, kterou vidí publikum. A pak tu odvrácenou, když zmizí za oponou, předpisový úsměv jim spadne a tvář se zkřiví do ztrhaného škleb ... 2062 najlepších obrázkov z nástenky baletky v roku 2020 ... ... . A pak tu odvrácenou, když zmizí za oponou, předpisový úsměv jim spadne a tvář se zkřiví do ztrhaného šklebu, protože se dusí. Stáhněte si úžasné obrázky zdarma s motivem Balet. Volné pro komerční už...SOUVISEJÍCÍ KNIHY