Jsme všichni sněhové vločky?

Jsme všichni sněhové vločky? - Holly Bourne | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Holly Bourne
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsme všichni sněhové vločky?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jsme všichni sněhové vločky? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holly Bourne. Číst Jsme všichni sněhové vločky? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Olive cítí, že je toho na ni moc. Popravdě, nejspíš se každou chvíli psychicky zhroutí. Nejradši by to neřešila, jenže zároveň cítí, že potřebuje pomoc. Proto přijme pozvání na trochu divný letní tábor, kde by se měla dát psychicky do pořádku. Jenže jen co si na táboře Reset zvykne, začne jí to vrtat hlavou. Možná že „opravit“ nepotřebuje ona a její kamarádi, ale celý náš podělaný svět? A tak vymyslí plán. Průlomová, brutálně upřímná kniha o duševním zdraví, přátelství a o tom, jak z tohohle šíleného světa udělat laskavější místo, od britské bestselleristky Holly Bourne.


... se podíváte do hlavy hrdinky s duševní poruchou, sledujete její myšlenkové pochody a snad si z četby odnesete i jedno velmi důležité poselství ... Jsme všichni sněhové vločky? | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Doporučuji zejména těm, kdo mají také občas pocit, že jsou tak trochu "porouchaní", a potřebují připomenout, že všichni jsme sněhové vločky. Hledáte Jsme všichni sněhové vločky? od Holly Bourne? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Jsme všichni sněhové vločky? Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Za ... Jsme všichni sněhové vločky? - Holly Bourne | Databáze knih ... . 33 prodejen po celé ČR Jsme všichni sněhové vločky? Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ....SOUVISEJÍCÍ KNIHY