Kde domov můj: virtuózní variace na českou národní hymnu pro sólové housle

Kde domov můj: virtuózní variace na českou národní hymnu pro sólové housle - Pavel Šporcl | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Šporcl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kde domov můj: virtuózní variace na českou národní hymnu pro sólové housle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kde domov můj: virtuózní variace na českou národní hymnu pro sólové housle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Šporcl. Číst Kde domov můj: virtuózní variace na českou národní hymnu pro sólové housle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přední český houslista Pavel Šporcl (1973) věnoval své virtuózní variance na českou národní hymnu pro sólové housle Kde domov můj své rodné zemi. Houslistům poskytuje v úvodu notového vydání komentář k interpretaci: ...Základní plán kompozice, který by se měl při interpretaci vždy dodržet, tvoří introdukce, téma, variace č. 1, 3 a 6 (z celkových osmi) a finále. Výběr dalších variací při koncertním uvedení záleží na volbě každého interpreta... Šporcl své variance na českou národní hymnu také natočil, CD vyšlo v roce 2016 u Šporcl Arts Agency s.r.o.


... český houslista Pavel Šporcl (1973) věnoval své virtuózní variance na českou národní hymnu pro sólové housle Kde domov můj své rodné zemi ... Pavel Šporcl - Vydal Virtuózní Variace České Hymny ... ... . Houslistům poskytuje v úvodu notového vydání komentář k interpretaci: ...Základní plán kompozice, který by se měl při interpretaci vždy dodržet, tvoří introdukce, téma, variace č. 1, 3 a 6 (z celkových osmi) a ... Přední český houslista Pavel Šporcl (1973) věnoval své virtuózní variance na českou národní hymnu pro sólové housle Kde domov můj své rodné zemi. Podtitul: virtuózní variace na českou národní hymnu pro sólové housle Přední český houslista Pavel Šporcl (1973) věnoval své virtuózní ... Kniha: Kde domov můj - Pavel Šporcl | Knihy.ABZ.cz ... . Podtitul: virtuózní variace na českou národní hymnu pro sólové housle Přední český houslista Pavel Šporcl (1973) věnoval své virtuózní variance na českou národní hymnu pro sólové housle Kde domov můj své rodné zemi . Pavel Šporcl vydává vlastní virtuózní variace české hymny Kde domov můj. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY