Homo psychoticus III: aneb návrat do práce

Homo psychoticus III: aneb návrat do práce - Michaela Malá | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Malá
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Homo psychoticus III: aneb návrat do práce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Homo psychoticus III: aneb návrat do práce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Malá. Číst Homo psychoticus III: aneb návrat do práce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poslední díl autobiografické trilogie volně navazuje na dva předešlé díly. Psychotické onemocnění, jehož součástí jsou deprese, mánie a panické úzkosti, zasahuje do všech oblastí autorčina života: ta popisuje své studium další vysoké školy, průběh psychoterapií, soužití s partnerem a pejskem Barykem, vztahy s rodiči, psychology, psychiatry, kamarády a známými i s tajemným panem doktorem, který ji doprovází životem již řadu let. Jak podtitul napovídá, autorka se vrátila po letech invalidního důchodu do práce, a to hned na několik pozic: peer konzultantky, odbornice na destigmatizaci a důvěrnice pro pacienty psychiatrické nemocnice. Deníkový charakter knihy i odvaha otvírat třináctou komnatu zesilují autenticitu textu a dovolují nahlédnout do samotného nitra autorčiny duše. Posuďte sami, nakolik se jí to povedlo.


...choticus III Autor: Malá, Michaela Nakladatel: Triton EAN: 9788075537812 ISBN: 978-80-7553-781-2 Popis: 1× elektronická kniha, brožovaná, 263 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2020 (1 ... Homo psychoticus III aneb návrat do práce | Odborná ... ... . vydání) Homo psychoticus III, aneb, Návrat do práce / Michaela Malá ; s předmluvou Františka Koukolíka. Author . Malá, Michaela, 1976-Koukolík, František, 1941- (Autor úvodu atd.) Date of issue . ... Návrat do práce. Abstract. Poslední díl autobiografické série psané jako deník. Autorka popisuje, jak její schizofrenie zasahuje do ... Homo psychoticus III. aneb návrat do práce. Malá M ... Homo psychoticus III aneb Návrat do práce Nakladatelství ... ... . ... Návrat do práce. Abstract. Poslední díl autobiografické série psané jako deník. Autorka popisuje, jak její schizofrenie zasahuje do ... Homo psychoticus III. aneb návrat do práce. Malá Michaela. Triton, 1. vydání, 2020 . Poslední díl autobiografické trilogie volně navazuje na dva předešlé díly. Psychotické onemocnění, jehož součástí jsou deprese, mánie a panické úzkosti, zasahuje do všech oblastí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY