Kresbičky lehkou rukou

Kresbičky lehkou rukou - Asano Mayuko | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Asano Mayuko
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kresbičky lehkou rukou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kresbičky lehkou rukou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Asano Mayuko. Číst Kresbičky lehkou rukou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chtěli jste někdy něco vyjádřit vtipným obrázkem a nepodařilo se vám to? Chcete umět lehce a výstižně nakreslit drobné kresbičky téměř čehokoliv? Podle našich vzorů to zvládnete! V knize najdete 1200 obrázků a další si pak přidáte už sami! S pomocí vyzkoušených ilustračních technik profesionálních japonských umělců se naučíte jednoduchými tahy nakreslit, na co si jen vzpomenete! Knížka je vhodná pro malé i velké kreslíře, kteří se nechtějí zabývat studiem anatomie, perspektivy, stínování, odměřování a dalšími výtvarnými disciplínami. Je pro všechny, kteří chtějí mít z kreslení hlavně radost. 


...čky lehkou rukou Chtěli jste někdy něco vyjádřit vtipným obrázkem a nepodařilo se vám to? Chcete umět lehce a výstižně nakreslit drobné kresbičky téměř čehokoliv? Podle našich ... Profesionálové-01x04-Zabiják s dlouhou rukou - YouTube ... ... Kresbičky lehkou rukou. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Zboží ze stejné kategorie - Kresbičky lehkou rukou Stavím si - Hasičská v ... Kresbičky lehkou rukou - Asano Mayuko | Knihy Dobrovský ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Zboží ze stejné kategorie - Kresbičky lehkou rukou Stavím si - Hasičská vozidla Kniha pro děti, plná barevných fotografií a zajímavostí ze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY