Lea - Příběh jedné ženy

Lea - Příběh jedné ženy - M.A. Isaac | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
M.A. Isaac
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lea - Příběh jedné ženy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lea - Příběh jedné ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor M.A. Isaac. Číst Lea - Příběh jedné ženy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh mladé ženy Ley Mixové, která žije spokojený rodinný život se svým starším manželem Prokopem a malou dcerou Ditou. Celá rodinná idyla se začíná měnit poté, co se Lea zaplete s mladším kolegou z práce Jeremym a narodí se jí nemanželský syn Honzík.Když Lea svůj vztah s milencem definitivně uzavře a chce navázat dál na klidný rodinný život, bez toho, aniž by manželovi řekla pravdu o pravém otcovství syna, Honzíka ve čtyřech letech jeho biologický otec unese do Anglie.Roztáčí se kolotoč vyšetřování a hledání malého Honzíka, jehož případu se chopí charizmatický komisař Norbert Tichý, blízký přítel rodiny.Celá aféra se začíná zamotávat, vyšetřování ztraceného syna nikam nevede, stopy mizí v Anglii. Lee se rozpadá rodina, bortí se jí vztah s dcerou i manželem. Odjíždí do Anglie hledat milovaného syna na vlastní pěst.Otevírá se další kapitola života hlavní hrdinky, spouští se koloběh nových vztahů, životních událostí.Komisař Tichý, jemuž se stává případ ztraceného dítěte zásadním,nekončí svá pátrání ani po několika letech. Postupně na povrch vyplouvají pravdy, tajemství a osudy jednotlivých postav, až do úplného rozuzlení aféry uneseného dítěte.


...běh jedné ženy. Kdo je M. A. ISAAC. Spisovatelka, která píše pod pseudonymem ... Příběh jedné ženy - lenkakrupova.cz ... . V únoru 2020 vyšla první kniha LEA Příběh jedné ženy. Číst dále. Tvořím pro radost, pro sebe, pro Vás. Psaní mě odpoutává od každodenní všednosti, reality. Vstupuji do světa fikce, plné myšlenek, emocí, vztahů. Všetky informácie o produkte Kniha LEA - Příběh jedné ženy, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie LEA - Příběh jedné ženy. LEA - Příběh jedné ženy od 7,03 € - Heureka.sk Příběh mladé ženy Ley ... Lea Příběh jedné ženy - M. A. Isaac | Kniha na Alza.cz ... . LEA - Příběh jedné ženy od 7,03 € - Heureka.sk Příběh mladé ženy Ley Mixové, která žije spokojený rodinný život se svým starším manželem Prokopem a malou dcerou Ditou. Celá rodinná idyla se začíná měnit poté, co se Lea zaplete s mladším kolegou z práce Jeremym a narodí se jí neman...SOUVISEJÍCÍ KNIHY