My kacíři

My kacíři - Lenka Procházková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Procházková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
My kacíři.pdf


Chcete si knihu přečíst?My kacíři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Procházková. Číst My kacíři Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lenka Procházková dnes patří k nejvýraznějším českým prozaikům. V první fázi tvorby byly její knihy a články publikované pouze v samizdatových a exilových nakladatelstvích.Ani po roce 1989, kdy se okruh jejích čtenářů rozšířil, se nevzdala vysokých nároků na kvalitu vlastní tvorby a zachovala si absolutní svobodu při výběru témat a způsobu jejich zpracování. Je autorkou více než 20 knih, řady rozhlasových, televizních a divadelních her a současně se věnuje i publicistice s politickými tématy. Z románů je nejznámější „Beránek“ ztvárňující netradičním způsobem život Ježíše, „Smolná kniha“ zachycující milostné drama v prostředí disentu a „Slunce v úplňku – příběh Jana Palacha“. Po třech sbírkách politických textů („Bílý klaun“, „Nejsou to bohové!“ a „Živé duše“) vychází sbírka čtvrtá „My kacíři“.Kniha obsahuje politické projevy, články a rozhovory Lenky Procházkové, které byly od září 2017 do srpna 2019 publikované pouze na nezávislých webech. Výjimkou je text Osamělost Jana Palacha, který autorka napsala pro časopis PŘÍSNĚ TAJNÉ. Součástí knihy je i projev Lenky Procházkové, se kterým vystoupila 12. června 2019 v senátě před hlasováním o své nominaci do Rady ÚSTRu a v němž vyjmenovala varovné příznaky, které jsou charakteristické pro nástup totalitního režimu.


...ch sbírkách politických textů („Bílý klaun", „Nejsou to bohové!" a „Živé duše") vychází sbírka čtvrtá „My kacíři" ... My kacíři ČAS - Lenka Procházková | Učebnice, odborná ... ... . Kniha obsahuje politické projevy, články a rozhovory Lenky Procházkové, které byly od září 2017 do srpna 2019 publikované pouze na nezávislých webech. Kniha „My kacíři" obsahuje politické projevy, články a rozhovory Lenky Procházkové, které byly od září 2017 do srpna 2019 publikované pouze na internetových nezávislých webech, například i na Nové Republice. Výjimkou je text „Osamělost Jana Palacha", který autorka napsala pro časopis "Přísně tajné". ... My kacíři Autor: Procházko ... My kacíři - Lenka Procházková | Kniha na Alza.cz ... . Výjimkou je text „Osamělost Jana Palacha", který autorka napsala pro časopis "Přísně tajné". ... My kacíři Autor: Procházková, Lenka Nakladatel: Nakladatelství ID EAN: 9788090773202 ISBN: 978-80-907732--2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 120 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Po tře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY