Zápisky introspektora

Zápisky introspektora - Ivan M. Havel | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ivan M. Havel
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zápisky introspektora.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zápisky introspektora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan M. Havel. Číst Zápisky introspektora Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je pokusem o netradiční pohled na lidské prožívání v per-spektivě „první osoby“. Je navržena specifická metoda, zvaná „introspekce plus“, při níž nedochází k separaci mezi subjektem introspekce a výzkumníkem, jak je běžné v současné kognitivní vědě. Introspektor zkoumá své vlastní mžikové prožitky, jako například spontánní mikrosny či letmé pohledy. Po teoretické stránce je práce relevantní jak k analytické, tak i fenomenologic-ké tradici ve filosofii, přičemž vztah k fenomenologii je výraznější.


...y introspektora. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Ivan M. Havel - Příspěvky | Facebook ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Zápisky introspektora - Ivan M. Havel. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upra ... Zápisky introspektora - Ivan M. Havel | Knihy Dobrovský ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Zápisky introspektora. Ivan M. Havel. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt mo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY