Láska voněla smrtí

Láska voněla smrtí - Roman Cílek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Roman Cílek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska voněla smrtí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska voněla smrtí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Cílek. Číst Láska voněla smrtí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po úspěchu knihy Umírání na splátky (2018) předkládá zkušený autor čtenářům další tři dramatické příběhy, jejichž ústředním hrdinou je pátrací kriminální reportér Jakub Kramář. Mnohé naznačují již samotné názvy kapitol: Výbuch v domě neřesti, Předčasný tah dámou a Láska voněla smrtí. Spojovacím motivem je zde, stejně jako tomu bylo minule, Kramářova až posedlá snaha dobrat se objektivní pravdy. Musí při tomto svém úsilí překonat mnohé nástrahy a v prvním z příběhů je do děje přímo zatažen únosem ženy, která se nacházela v jeho blízkosti.


...oněla smrtí Autor: Cílek, Roman Nakladatel: Naše vojsko EAN: 9788020618351 ISBN: 978-80-2061-835-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2020 (1 ... Láska voněla smrtí NV - Roman Cílek | Kniha | Ahakniha ... . vydání) Mnohé naznačují již samotné názvy kapitol: Výbuch v domě neřesti, Předčasný tah dámou a Láska voněla smrtí. Spojovacím motivem je zde, stejně jako tomu bylo minule, Kramářova až posedlá snaha dobrat se objektivní pravdy. Musí při tomto svém úsilí překonat mnohé nástrahy a v prvním z příběhů je do děje ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším p ... Láska voněla smrtí - Roman Cílek | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Musí při tomto svém úsilí překonat mnohé nástrahy a v prvním z příběhů je do děje ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty....SOUVISEJÍCÍ KNIHY