Moudrost zvířat: Jak zvířata myslí a co cítí

Moudrost zvířat: Jak zvířata myslí a co cítí - Virginia Morell | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Virginia Morell
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moudrost zvířat: Jak zvířata myslí a co cítí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moudrost zvířat: Jak zvířata myslí a co cítí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Virginia Morell. Číst Moudrost zvířat: Jak zvířata myslí a co cítí Online je nyní tak snadné!

POPIS


To jsem z toho jelen! aneb Víme, co si zvířata myslí?Napadlo vás někdy, jaké to je být rybou, papouškem či slonem? Honí se jim hlavou stejné myšlenky jako nám? Zažívají smutek nebo lásku? Ponořte se do fascinujících hlubin zvířecí mysli, o níž současná věda zjišťuje zcela nové poznatky. Dozvíte se, že mravenci se vzájemně učí, krysy jsou lechtivé, ptákům se zdá o zpěvu, psi si pamatují spousty slov a mnoho dalšího. Nechte se ohromit těmi nejzajímavějšími fakty o zvířatech a jejich vztahu k lidem!


... zvířat; Listování. Moudrost zvířat Jak zvířata myslí a co cítí Virginia Morell ... Moudrost zvířat Jak zvířata myslí a co cítí — Academia ... . To jsem z toho jelen! aneb Víme, co si zvířata myslí? Napadlo vás někdy, jaké to je být rybou, papouškem či slonem? Honí se jim hlavou stejné myšlenky jako nám? Zažívají smutek nebo lásku? Kniha Moudrost zvířat - Jak zvířata myslí a co cítí. Přidat komentář. Doporučujeme. Příběh lvice Elsy. Štítky. zvířata, fauna. Autor a jeho další knihy. Virginia Morell. Moudrost zvíř ... Moudrost zvířat: Jak zvířata myslí a co cítí - Viriginia ... ... . Štítky. zvířata, fauna. Autor a jeho další knihy. Virginia Morell. Moudrost zvířat - Jak zvířata myslí a co cítí 2020; Moudrost zvířat: Jak zvířata myslí a co cít ... Moudrost zvířat Jak zvířata myslí a co cítí. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY