Instituce a divák

Instituce a divák - Karina Kottová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karina Kottová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Instituce a divák.pdf


Chcete si knihu přečíst?Instituce a divák ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karina Kottová. Číst Instituce a divák Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cílem této publikace je pokusit se alespoň parciálně zmapovat probíhající proměnu institucionálního přístupu k divákům a zaměřit se na postoje současných uměleckých institucí, jako jsou muzea umění, galerie, nebo centra pro současné umění. Ústředním tématem knihy je divácký prožitek umění, jeho podoba a závažnost v kontextu uměleckého provozu. Autorku zajímá, jak se proměny v institucionálním myšlení promítly do skutečného vnímání a postojů diváků, jaké jsou charakteristiky dnešní divačky a diváka, jaká mají očekávání a jak lze se znalostí těchto informací pracovat v konkrétní institucionální praxi. Pro účel této publikace vznikla také autorská intervence vizuálního umělce Jirka Skála.


...uce a divák Autor: Kottová, Karina Nakladatel: Display EAN: 9788090638181 ISBN: 978-80-906381-8-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 175 stran, česky Rozměry: 17,3 × 23 cm Rok vydání: 2020 (1 ... Výtvarné umenie | Artforum - dobrodružstvo myslenia ... . vydání) Všetky informácie o produkte Kniha Instituce a divák, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Instituce a divák. Instituce a divák od 9,89 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Všechny informace o produktu Film Instituce a divák - Karina Kottová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Instituce a divák - Karina Kottová. Kniha: Instituce ... Instituce a divák - Karina Kottová - Knihkupectví ArtMap ... . Všechny informace o produktu Film Instituce a divák - Karina Kottová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Instituce a divák - Karina Kottová. Kniha: Instituce a divák Autor: Karina Kottová Cílem této publikace je pokusit se alespoň parciálně zmapovat probíhající pro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY