Je čas jít spát, pandičko

Je čas jít spát, pandičko - Jo Lodge | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jo Lodge
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Je čas jít spát, pandičko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Je čas jít spát, pandičko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jo Lodge. Číst Je čas jít spát, pandičko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malé pandí medvídě se chystá do postýlky a nezbedně přitom koulí očima. To nejde tak rychle! Ještě je potřeba udělat hodně věcí, než se bude moct pandička uložit ke spánku. Tak předně... vyčistit si zuby, obléct pyžamo, přečíst pohádku na dobrou noc. Prohlížejte si spolu s dětmi toto veselé leporelo s jednoduchými pohyblivými prvky a výraznýma očima, které oživují hlavní obrázek pandy. Číst tuto knihu je díky nim veliká zábava! Děti si mimoděk upevní večerní rituály před usínáním a osvojí si nová slovíčka.


... jít spát, pandičko. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kuliočko - Je čas jít spát, pandičko - Books for Joy ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kuliočko Je čas jít spát, pandičko. Jo Lodge. Listovat. Hraj si s pandou a sleduj, jak se chystá do postýlky. Díky jednoduchým pohyblivým prvkům přináší tato knížka pro nejmenší spoustu zábavy. Věk 0+ Kniha je ... Kuliočko Je čas jít spát, pandičko | KNIHCENTRUM.cz ... . Díky jednoduchým pohyblivým prvkům přináší tato knížka pro nejmenší spoustu zábavy. Věk 0+ Kniha je skladem. Kuliočko Je čas jít spát, pandičko. NNovinka Hraj si s pandou a sleduj, jak se chystá do postýlky. Díky jednodu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY