První slova Němčina - karty: 50 německých slov na kartách

První slova Němčina - karty: 50 německých slov na kartách - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První slova Němčina - karty: 50 německých slov na kartách.pdf


Chcete si knihu přečíst?První slova Němčina - karty: 50 německých slov na kartách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst První slova Němčina - karty: 50 německých slov na kartách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, jak se řekne německy ahoj, zmrzlina, peníze nebo letiště? A co další nezbytná slovíčka, která budete na dovolené jistě potřebovat? Postel, vlak, peníze, klíč, na shledanou... Karty Lonely Planet přinášejí základní slovní zásobu pro cestování a můžete si je vzít třeba s sebou do letadla. Díky ilustracím a zjednodušené výslovnosti v závorkách se snadno domluvíte, a navíc si nová slovíčka rychle osvojíte. Ukazujte si, opakujte si a učte se. Základy němčiny ještě nikdy nebyly tak hravé!


...lova Němčina - karty: 50 německých slov na kartách ... Knihy > Učebnice a slovníky | Martinus ... . ... První slova Němčina - karty 50 německých slov na kartách. Přidat recenzi Kategorie a témata; ... První slova Němčina - karty Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025627440 ISBN: 978-80-256-2744- Netradiční karty: První slova Němčina karty -- 50 neměckých slov na kartách - Andy Mansfield; Sebastien Iwohn Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Postel, vlak, peníze, klíč, na shledanou... Karty ... Netradiční karty: První slova Němčina karty | Knihy.ABZ.cz ... . Postel, vlak, peníze, klíč, na shledanou... Karty Lonely Planet přinášejí základní slovní zásobu pro cestování a můžete si je vzít třeba s sebou do letadla. Díky ilustracím a zjednodušené výslovnosti v závorkách se snadno domluvíte, a navíc si nová slovíčka rychle osvojíte. ... Ně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY