Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska

Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska - Clive Wynne | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Clive Wynne
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clive Wynne. Číst Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska Online je nyní tak snadné!

POPIS


Důkazy mluví jasně – psi cítí lásku stejně jako lidé. Populárně naučná kniha z pera renomovaného odborníka se zabývá světem psích emocí a jejich jedinečnou vazbou na člověka. Autor na základě současných výzkumů a vlastního pozorování dospívá k závěru, že psi mají zvláštní druh emoční inteligence, která jim umožňuje vycházet s lidmi způsobem, jehož žádné jiné zvíře není schopno. Kapitoly jako „Čím jsou psi tak jedineční“ „Tělo a duše“, „Jak se psi zamilovávají“ nebo „Psi si zaslouží lepší život“ zevrubně popisují, jak pes vnímá a cítí. Záměrem textu není jen psy studovat a porozumět jim, ale především jim díky novým znalostem pomáhat vést bohatší, spokojenější život.


...čný svět psích emocí - Pes je láska Autor: Wynne, Clive Nakladatel: Esence EAN: 9788024263809 ISBN: 978-80-242-6380-9 Originál: Dog is Love Překlad: Tetřevová, Renáta Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 13 × 20,8 cm Rok vydání: Kniha: Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska - Clive Wynne ... Hobby - muži ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... (pes je láska) Předmětná hesla Psi Psychologie živočichů ... Populárně naučná kniha z pera renomovaného odborníka na chování psů se zabývá světem psích emocí a jedinečnou vazbou na člověka. Autor na základě současných výzkumů a vla ... Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska - Wynne Clive ... ... . 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... (pes je láska) Předmětná hesla Psi Psychologie živočichů ... Populárně naučná kniha z pera renomovaného odborníka na chování psů se zabývá světem psích emocí a jedinečnou vazbou na člověka. Autor na základě současných výzkumů a vlastního pozorování ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY