Nej... Město v pohybu

Nej... Město v pohybu - Anne-Sophie Baumann | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Anne-Sophie Baumann
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nej... Město v pohybu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nej... Město v pohybu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anne-Sophie Baumann. Číst Nej... Město v pohybu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítej ve městě! Díky odklápěcím okénkům, výsuvným a posuvným obrázkům, otáčecím kolečkům a dalším pohyblivým prvkům celá metropole ožije! Prozkoumej město do nejmenších detailů. Pusť se do objevování všeho toho městského ruchu a shonu. Projeď se hromadnou dopravou, navštiv obchodní dům a zavítej do kanceláří v prosklených budovách. Tak jako v opravdovém velkoměstě je toho spousta k vidění i v této nej… knize, která obsahuje více než 55 pohyblivých prvků. Pomoz sanitce dostat se k místu nehody, projeď se výtahem nahoru a dolů a prozkoumej muzeum. V této knize je vše, co chceš ve městě poznat. Nabízí ti dlouhé hodiny hraní a objevování! Kniha je ručně vyrobená; aby pohyblivé prvky dlouho vydržely, vyžaduje jemnější zacházení.


...ej město do nejmenších detailů. Pusť se do objevování všeho toho městského ruchu a shonu ... Nej mesto v pohybu baumann anne sophie levně | Mobilmania ... ... . Projeď se hromadnou dopravou, navštiv obchodní dům a zavítej do kanceláří v ... Nezadržitelně se blíží letošní jubilejní 20. ročník městských slavností Město v pohybu - týden dobré pohody. Letos se akce koná v termínu od 3. do 8. června a v průběhu celého týdne je nejen na Mírovém náměstí, ale také na sportovištích po městě připraven bohatý kulturní, sportovní a doprovodný program. Město v pohybu Anne-Sophie Baumann Nakladatel: Svojtka & Co. 2020 Prozkoumej město do nejmenš ... Nej... MĚSTO v pohybu - YouTube ... . Město v pohybu Anne-Sophie Baumann Nakladatel: Svojtka & Co. 2020 Prozkoumej město do nejmenších detailů. Pusť se do objevování všeho toho městského ruchu a shonu. Projeď se hromadnou dopravou, navštiv obchodní dům a zavítej do kanceláří v prosklených budovách. T...SOUVISEJÍCÍ KNIHY