Platforma

Platforma - Michel Houellebecq | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michel Houellebecq
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Platforma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Platforma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michel Houellebecq. Číst Platforma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Protagonistou Platformy je opět autorův generační druh, čtyřicátník, úředník na ministerstvu kultury. Sarkasticky glosuje život, dokud nepotká dívku, která se vymyká jeho dosavadním zkušenostem se ženami. V líčení jejich vztahu možná Houellebecqova čtenáře překvapí méně cynický tón, který však o to kousavěji zaznívá v přiléhavých soudech o pokrytectví západní civilizace i o možných alternativách, vedoucích do slepé uličky terorismu. Skandální autor se nezapře v otevřeném líčení erotických scén (tématem románu je sexuální turistika) i v kritických připomínkách na adresu různých náboženství. Knihu lze číst i jako jeden z nejpalčivějších příběhů o velké lásce přelomu tisíciletí.


...on of components and UI elements for creating efficient website wireframes ... Amazon.com: platform bed frame ... . A slab of food descends floor by floor in a prison. The inmates above eat heartily, leaving those below starving and desperate. A rebellion is imminent. Watch trailers & learn more. Portal pentru depunere documente online O firmie. Hurtownia budowlana Platforma dla Remontu i Budowy oferuje wysokiej jakości materiały budowlane i wszystko co jest potrzebne do remontu.Od 20 lat działalności na rynku polskim Platforma specjalizuje się w s ... Market budowlany, hurtownia | RemontiBudowa.pl ... .Od 20 lat działalności na rynku polskim Platforma specjalizuje się w siedmiu dziedzinach działalności budowlanej: budowlanka, stolarka, instalacje sanitarne, płytki, narzędzia i elektronarzędzia, farby i tynki, elektryka. Directed by Galder Gaztelu-Urrutia. With Ivan Massagué, Zorion E...SOUVISEJÍCÍ KNIHY