Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice

Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice - Karel Nedbálek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Nedbálek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Nedbálek. Číst Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha pojednává o životě Františka Čuby, jeho úspěchu a vlivu této osobnosti na region Slušovice, Zlínský kraj a podnikání, řízení obecně. Životopisná publikace je psána poměrně netradiční formou akademické práce. Kniha popisuje historické události předcházející činnosti Františka Čuby, region, valašskou obec Březová a rodokmen jeho předků. Těžištěm knihy je popis JZD AK Slušovice a nebývalý rozvoj původně zaostalého zemědělského podniku pod vedením Františka Čuby. Jsou popsány významné projekty a způsoby řízení, kterými František Čuba motivoval zaměstnance. Kniha se nevyhýbá období pádu Františka Čuby po revoluci a jeho odchodu do ústraní, zmírněného až morální satisfakcí v podobě volby senátorem na sklonku jeho života. Nakonec autor hodnotí region současnosti a uvažuje nad hypotetickým ušlým ziskem, způsobených likvidací podniku vytvořeného Františkem Čubou. Popisuje i dodnes fungující společnosti v regionu založené nebo vedené bývalými zaměstnanci JZD AK Slušovice.


...o životní cesta Františka Čuby, tak i cesta autora JUDr ... Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice - Zlín ... ... . Ing. Karla Nedbálka, PhD., MBA při psaní této knihy prochází od obce Březová, kde se František Čuba narodil až k JZD Slušovice, o kterém, ať už v superlativech nebo ne, dodnes slýcháme z médií. 06.11.2019 14:28 Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice - Karel Nedbálek, Monument 2019 Kniha: Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice Autor: Karel Nedbálek Kniha pojednává o životě Františka Čuby, jeho úspěchu a vlivu této osobnosti na region Slušovice, Zlínský kraj a podnikání, řízení obecně. Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice Autor ... Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice - Karel ... ... . Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice Autor: Nedbálek, Karel Nakladatel: Monument EAN: 9788088143277 ISBN: 978-80-8814-327-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 155 stran, česky Rozm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY