Dvojí tvář lenosti

Dvojí tvář lenosti - Kateřina Lachmanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Lachmanová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvojí tvář lenosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dvojí tvář lenosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Lachmanová. Číst Dvojí tvář lenosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tématem knížky není pouze lenost v klasickém a tradičním pojetí, ale lenost v širším slova smyslu. Mniši by řekli acedie neboli vnitřní rozklad, který se u jednoho projeví nedbalostí a nečinností, u jiného naopak horečnou aktivitou či svévolným tříštěním pozornosti a vnitřní energie srdce. Není tedy určena jen těm, kteří dělají málo nebo nic, ale i těm, kteří dělají příliš mnoho, puzeni však vším možným, jenom ne Duchem.


...vář lenosti Autor: Lachmanová, Kateřina Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství EAN: 9788071957188 ISBN: 978-80-7195-718-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 88 stran, česky Rozměry: 11,7 × 15,9 cm Rok vydání: 2020 (1 ... Dvojí tvář lenosti - Kateřina Lachmanová | Kniha na Alza.cz ... . vydání) Dvojí tvář lenosti (2. vydání)(Lachmanová Kateřina) - Tématem knížky není pouze lenost v klasickém a tradičním pojetí, ale lenost v širším slova smyslu. Mniši by řekli acedie neboli vnitřní rozklad, který se u jednoho projeví nedbalostí a nečinností, u jiného naopak horečnou aktivitou či svévolným tříštěním pozornosti a vnitřní energie srdce. Dvojí tvá ... Dvojí tvář lenosti - Kateřina Lachmanová | Databáze knih ... . Mniši by řekli acedie neboli vnitřní rozklad, který se u jednoho projeví nedbalostí a nečinností, u jiného naopak horečnou aktivitou či svévolným tříštěním pozornosti a vnitřní energie srdce. Dvojí tvář lenosti . 29.9.2006 "Zavrhli úmysl, který Bůh s nimi měl." (Lk 7,30) ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY