Muž, který už nezavolal

Muž, který už nezavolal - Rosie Walsh | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rosie Walsh
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž, který už nezavolal.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž, který už nezavolal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosie Walsh. Číst Muž, který už nezavolal Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sarah a Eddie se do sebe zamilovali na první pohled. Strávili spolu sedm úžasných dní a oba měli pocit, že potkali toho pravého. Když Eddie odjíždí na plánovanou dovolenou a slíbí, že zavolá, Sarah nepochybuje, že slib dodrží. Jenže nezavolá. Ani neodpovídá. Všichni Sarah radí, ať na něj zapomene, ale ona ví, že se něco muselo stát. Zjistí, že skutečně existuje důvod, proč Eddie zmizel – pravda, kterou si zapomněli říct.


...erý už nezavolal 2018; Deň, keď sme zmizli 2016; Podobné knihy ... ‎Muž, který už nezavolal on Apple Books ... . Stačí jen dotyk 2017; Co dělat, když pr ... Elektronická kniha Muž, který už nezavolal na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Muž, který už nezavolal od ostatních... Audiokniha Muž, který už nezavolal . Sedm perfektních dní. A pak už se nikdy neozval... Přehrát ukázku Muž, který už nezavolal. Rosie Walsh. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.3 z 5 hvězdiček ... Muž, který už nezavolal / Nejlevnější knihy ... . Rosie Walsh. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.3 z 5 hvězdiček 13 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 15.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Muž, který už nezavolal Rosie Walsh. 3,9 ( 7) Prožili spolu sedm nádherných dnů, a pak zmizel. Jaké...SOUVISEJÍCÍ KNIHY