První slova Angličtina - karty: 50 anglických slov na kartách

První slova Angličtina - karty: 50 anglických slov na kartách - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První slova Angličtina - karty: 50 anglických slov na kartách.pdf


Chcete si knihu přečíst?První slova Angličtina - karty: 50 anglických slov na kartách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst První slova Angličtina - karty: 50 anglických slov na kartách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, jak se řekne anglicky ahoj, zmrzlina, peníze nebo letiště? A co další nezbytná slovíčka, která budete na dovolené jistě potřebovat? Postel, vlak, peníze, klíč, na shledanou... Karty Lonely Planet přinášejí základní slovní zásobu pro cestování a můžete si je vzít třeba s sebou do letadla. Díky ilustracím a zjednodušené výslovnosti v závorkách se snadno domluvíte, a navíc si nová slovíčka rychle osvojíte. Ukazujte si, opakujte si a učte se. Základy angličtiny ještě nikdy nebyly tak hravé!


...lova Angličtina - karty: 50 anglických slov na kartách ... Chytra lola chytre karty anglictina frazova slovesa 2 ... ... . Nakladatel: Svojtka & Co. 2020 žádné recenze ... karty 50 anglických slov na kartách. Přidat recenzi Kategorie a témata; ... První slova Angličtina - karty Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025627426 ISBN: 978-80-256-2742-6 Netradiční karty: První slova Angličtina karty -- 50 anglických slov na kartách - Andy Mansfield; Sebastien Iwohn Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. První slova Angličtina - karty. 50 anglických slov n ... Prvni tisic anglickych slov | Sleviste.cz ... . První slova Angličtina - karty. 50 anglických slov na kartách . Ilustrované karty s jednoduchou výslovností anglických slovíček pro rychlou komunikaci na cestách i osvojení základů cizího jazyka. Angličtina karty - První slov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY