Rok v lese: Rok plný aktivit, tvoření a prozkoumávání přírody

Rok v lese: Rok plný aktivit, tvoření a prozkoumávání přírody - Kris Hirschmann | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kris Hirschmann
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Rok v lese: Rok plný aktivit, tvoření a prozkoumávání přírody.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rok v lese: Rok plný aktivit, tvoření a prozkoumávání přírody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kris Hirschmann. Číst Rok v lese: Rok plný aktivit, tvoření a prozkoumávání přírody Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaro, léto, podzim, zima rok uteče jako voda, a tak je potřeba si každou chvíli pořádně užít. A proč ne v přírodě? Ať se jedná o stavbu ptačího hnízda, pletení věnců z darů lesa nebo vytváření přírodního barviva… v přírodě se dají podniknout taková dobrodružství, jakými nepohrdne lecjaký zálesák. Kniha je vhodně rozdělena do kapitol podle ročních období, takže práce s ní je velice jednoduchá a intuitivní. Půvabné ilustrace a barevné fotografie s poutavým textem rozhodně zaujmout každého nadšence do přírody.


...ese: Rok plný aktivit, tvoření a prozkoumávání přírody Kris Hirschmann Nakladatel: Svojtka & Co ... Šikovné děti - tvoření, hry, styl knihy | Databáze knih ... . 2020 Kniha je vhodně rozdělena do kapitol podle ročních období, takže práce s ní je velice jednoduchá a intuitivní. Půvabné ilustrace a barevné fotografie s poutavým textem rozhodně zaujmout každého nadšence do přírody. (rok plný aktivit, tvoření a prozkoumávání přírody) Kniha Rok v lese: Rok plný aktivit, tvoření a prozkoumávání přírody na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Rok v lese: Rok... Rok v lese - Rok pln ... * Rockové příběhy pro malé rebely - Jiří... - Knihovna ... ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Rok v lese: Rok... Rok v lese - Rok plný aktivit, tvoření a prozkoumávání okolí ... Půvabné ilustrace a barevné fotografie s poutavým textem roz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY