Svatební plánovač

Svatební plánovač - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svatební plánovač.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svatební plánovač ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Svatební plánovač Online je nyní tak snadné!

POPIS


Budete se brát, blahopřejeme! Teď je třeba si všechno pěkně rozvrhnout, aby přípravy probíhaly co nejvíc v klidu. I malá svatba bude vyžadovat přípravy, a když si všechno dobře nezorganizujete, můžete snadno zapomenout, na čem jste se vlastně dohodli, nebo která nabídka je výhodnější. Proto je tu svatební plánovač, abyste měli všechno hezky pohromadě. Není příliš veliký, takže si ho můžete brát všude s sebou a vkládat si do něj výstřižky, vizitky a poznámky, které potřebujete mít při ruce. Roční plánovač vám pomůže udržet celkový koncept a do jednotlivých měsíců si pak můžete zapisovat konkrétní schůzky. Ve čtrnácti oddílech pak najdete všechno, co budete k plánování svatby potřebovat, od prvního rozpočtu až po rezervaci svatební cesty.


...ní plánovač Mějte svatební přípravy pod kontrolou s naším svatebním plánovačem! Plánování svatby není jednoduchá věc, ať už chystáte jenom soukromý obřad pro rodinu a pár známých , nebo velkolepou oslavu pro více než sto hostů ... Svatební plánovač - | Kniha na Alza.cz ... . Svatební plánovač. Podívejte se kdykoliv a kdekoliv, co máte naplánováno. Se svým 24/7 svatebním plánovačem. Svatební seznam hostů ... Svatební plánovač si samozřejmě můžete vytvořit i sama. Na tištěnou verzi stačí stylový notes či diář, kam si budete zapisovat úkoly, kontakty a deadliny, a karis blok, kam si můžete zakládat inspiraci. Svatební diář je dodává ... Plánování svatby se Svatebním diářem | Svatební diář ... ... ... Svatební plánovač si samozřejmě můžete vytvořit i sama. Na tištěnou verzi stačí stylový notes či diář, kam si budete zapisovat úkoly, kontakty a deadliny, a karis blok, kam si můžete zakládat inspiraci. Svatební diář je dodáván v nádherném knižním šubru - boxu. K zakoupenému Svatebnímu diáři v našem obchodě získáte i propisku Svatebního diáře, kterou lze zasunout do vazby TwinWire. Se Svatebn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY