Abys věděla

Abys věděla - Christophe van Gerrewey | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Christophe van Gerrewey
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Abys věděla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Abys věděla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christophe van Gerrewey. Číst Abys věděla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Seznámili se na dovolené u moře. Léta k sobě patřili, nebo si to aspoň mysleli. Pendlovali mezi Gentem, kde žil on, a Antverpami, kde bydlela ona. Pak to skončilo. Uplynul rok a oba jsou stále sami. On sedne a píše jí dlouhý dopis-nedopis. Chce pochopit, co se stalo, vše dovysvětlit, svěřit se a možná i zachránit, co se dá. Je to však jejich společný příběh, co vypráví? Dokáže vykročit z kruhu své pravdy? Dá se vůbec o milostném vztahu dvou lidí sdělit něco platného? Novela belgického spisovatele Christopha Van Gerreweye překvapivě není romantická ani dojemná. Trochu nervózně a trochu komicky skicuje obraz moderního partnerství v blahobytné západní Evropě.


...děla Autor: van Gerrewey, Christophe Nakladatel: Větrné mlýny EAN: 9788074433689 ISBN: 978-80-7443-368-9 Originál: Op de hoogte Překlad: Elbel, Adéla Popis: 1× kniha, brožovaná, 164 stran, česky Rozměry: 12,2 × 17,4 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Abys věděla - Christophe van Gerrewey | Kniha na Alza.cz ... . vydání) Všetky informácie o produkte Kniha Abys věděla, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Abys věděla. Abys věděla od 7,04 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Spisovné tvary slov abychom, abyste, abych či abys můžeme odvodit od odpovídajících tvarů podmiňovacího způsobu slovesa být. Chybné tvary aby jsme , abysme , aby jste , aby jsem ... Abychom × aby jsme, abyste × aby jste | Czech tongue ... .sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Spisovné tvary slov abychom, abyste, abych či abys můžeme odvodit od odpovídajících tvarů podmiňovacího způsobu slovesa být. Chybné tvary aby jsme , abysme , aby jste , aby jsem či aby jsi raději nepoužívejte....SOUVISEJÍCÍ KNIHY