Dobrodruh

Dobrodruh - Konstantin Biebl | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Konstantin Biebl
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrodruh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobrodruh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Konstantin Biebl. Číst Dobrodruh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Konstantin Biebl se narodil ve Slavětíně roku 1898. Jako osmnáctiletý narukoval do první světové války, sloužil v Haliči a na balkánské frontě. Poté hodně cestoval. Vydal deset sbírek poezie. Nejcennější jsou: Zlom, Zloděj z Bagdadu, Zlatými řetězy, S lodí jež dováží čaj a kávu, Zrcadlo noci. Publikoval dvě knížečky próz inspirované exotismem cest. V listopadu 1950 opustil dobrovolně tento svět. Nový výbor z jeho poezie, sestavený Vladimírem Justlem, doprovázejí kresby Aleny Nádvorníkové.


...te sa cestovať do sveta, vyraziť na turistiku, či na dovolenku a potrebujete informácie? Vitajte na dobrodruh ... Dobrodruh.sk - stačí len vyraziť - cestovanie, cestopisy ... .sk - cestovanie, cestopisy. Chystáte sa cestovať do sveta, vyraziť na turistiku, či na dovolenku a potrebujete informácie? Vitajte na dobrodruh.sk - cestovanie, cestopisy. Dobrodruh určitě nepatří mezi Belmondovo nejlepší filmy, ale zase na druhou stranu má svoje nepopiratelný klady. Zcela nečekaně je to Belmondo, drsnej a hláškující. A pak taky příj ... dobrodruh - English translation - bab.la Czech-English ... ... . Zcela nečekaně je to Belmondo, drsnej a hláškující. A pak taky příj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY