Klimatická kríza.txt: KLimatická krize.txt

Klimatická kríza.txt: KLimatická krize.txt - Peter Sit (ed.) | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Sit (ed.)
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Klimatická kríza.txt: KLimatická krize.txt.pdf


Chcete si knihu přečíst?Klimatická kríza.txt: KLimatická krize.txt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Sit (ed.). Číst Klimatická kríza.txt: KLimatická krize.txt Online je nyní tak snadné!

POPIS


Klimatická krize.txt prostřednictvím pěti textů z různých perspektiv nahlíží na problematiku klimatické krize, ať už ve vztahu k její mediální a estetické reprezentaci, k nekropolitice a péči o divočinu, práci a kapitálu či k psychoanalýze a etice. Klimatickou krizi chápe také jako feministický problém. I když se všechny eseje zabývají "týmž problémem", každý se vydává svou vlastní trajektorií a vykresluje jinou část mozaiky klimatické krize, v níž se nacházíme. Čekají vás texty t.j. Demos, Critical Art Ensemble, Karmíny, Wendy Lynne Lee, Donny M. Orange.


...cká krize.txt prostřednictvím pěti textů z různých perspektiv nahlíží na problematiku klimatické krize, ať už ve vztahu k její mediální a estetické reprezentaci, k nekropolitice a péči o divočinu, práci a kapitálu či k psychoanalýze a etice ... Peter Sit; Vít Bohal ... . Klimatickou krizi chápe také jako feministický problém. Klimatická kríza.txt je treťou zbierkou edície, ktorú zostavuje umelecký kolektív APART, výskumné a umeleckého združenie Display a angažovaný mesačník Kapitál. Vo výbere piatich textov sa snaží nahliadať na problematiku klimatickej krízy z rôznych perspektív, či už vo vzťahu k jej mediálnej estetickej reprezentácii ... Klimatická krize.txt prostřednictvím pěti textů z různých perspektiv nahlíž ... Klimatická kríza.txt | BOOKS.CZ ... . Vo výbere piatich textov sa snaží nahliadať na problematiku klimatickej krízy z rôznych perspektív, či už vo vzťahu k jej mediálnej estetickej reprezentácii ... Klimatická krize.txt prostřednictvím pěti textů z různých perspektiv nahlíž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY