Trosečník z Tritonu

Trosečník z Tritonu - Alois Mikulka | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alois Mikulka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trosečník z Tritonu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trosečník z Tritonu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alois Mikulka. Číst Trosečník z Tritonu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je určena starším dětem, a to především chlapcům. Jejím hlavním hrdinou je totiž Hermés – mladý mimozemšťan oplývající nejen obrovskou silou, ale také dobrým srdcem. Tento mimozemský návštěvník se na naší planetě ocitá omylem a nechtěně, ovšem ani to mu nezabrání pomáhat všem lidem v nouzi a trestat zlo. Hermés ale není jen ochránce slabých a bezmocných. Je to také dobrodruh a všestranný sportovec udivující nevídanými výkony, který se překvapivě živí jako vyhledávaný krejčí… Dílo napsané roku1972 neprošlo dobovou cenzurou a bylo vyhodnoceno jako propagace kapitalismu, takže vychází poprvé až v roce 2018. Autor dílo mírně upravil a doplnil ho o víc než 50 barevných ilustrací k jednotlivým příběhům. Vychází tak kouzelná knížka plná typického Mikulkovského humoru jak ve slově, tak v obraze.


...rosečník z Tritonu je v. Chci si koupit: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Molecular Ecology and Evolution - John Avise 9789814317757 ... ... ... Kniha: Trosečník z Tritonu - Alois Mikulka. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha Trosečník z Tritonu (Alois Mikulka) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom inter ... Kniha: Trosečník z Tritonu - Alois Mikulka | Knihy.ABZ.cz ... .sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Trosečník z Tritonu....SOUVISEJÍCÍ KNIHY