Dům na samotě

Dům na samotě - Michaela Klevisová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Klevisová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům na samotě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dům na samotě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Klevisová. Číst Dům na samotě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výtvarnice Nela po rozchodu s přítelem zůstala sama ve starém mlýně, který původně s partnerem chtěli zrekonstruovat. V téže době bylo v nedalekém lese nalezeno tělo mladé dívky, ucházející se o práci v místních dostihových stájích. Při vyšetřování vyjde najevo, že oběť byla spatřena s bývalým Neliným přítelem. Dvě podobně provedené vraždy se nedávno staly v Praze, a tak není divu, že dosud poklidnou středočeskou vesnicí začne obcházet strach.Další napínavá detektivka od dvojnásobné držitelky Ceny Jiřího Marka.


...me rod. dům na Vysočině v satelit. zástavbě, krásná příroda, v obci s veškerou občanskou vybaveností (Obchod, školka, škola, kino, zdravotní středisko, hospoda, autobus, vlak, do krajského města Jihlava jen 10 km) za dům, či usedlost někde na samotě u lesa ... Venkovský dům na Vysočině :: Reality 1788 ... . Také nejlépe Vysočina. Náš dům má v ... 180 realit v nabídce prodej s požadavky: zemědělská usedlost. Vyberte si novou nemovitost na sreality.cz s hledáním na mapě a velkými náhledy fotografií nabízených domů. 42 realit v nabídce prodej domů s požadavky: k demolici. Vyberte si novou nemovitost na sreality.cz s hledáním na mapě a velkými náhledy fotografií nabízených domů. Prostřednictvím kopie ... Dům na samotě (Michaela Klevisová) | Detail knihy | ČBDB.cz ... .cz s hledáním na mapě a velkými náhledy fotografií nabízených domů. 42 realit v nabídce prodej domů s požadavky: k demolici. Vyberte si novou nemovitost na sreality.cz s hledáním na mapě a velkými náhledy fotografií nabízených domů. Prostřednictvím kopie, můžete vytvořit "totožný"nebo velmi podobný dům, který vidíte na těchto dvou fotog...SOUVISEJÍCÍ KNIHY