První člověk: Život Neila Armstronga

První člověk: Život Neila Armstronga - James Hansen | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
James Hansen
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První člověk: Život Neila Armstronga.pdf


Chcete si knihu přečíst?První člověk: Život Neila Armstronga ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Hansen. Číst První člověk: Život Neila Armstronga Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přibližuje životní příběh Neila Armstronga (1930-2012), prvního muže na Měsíci.Sledujeme osudy Armstrongových předků od středověku přes kolonizaci Ameriky až po narození malého Neila. Autor popisuje chlapcovo dospívání, studia a zájem o letectví, nástup do armády a zapojení do projektu Apollo. Přibližuje i jeho osobní život - působivý je zejména moment, kdy zemře Armstrongova malá dcerka. Kapitoly, které předcházejí letu na Měsíc, jsou nabité technickými detaily a podrobnostmi stejně jako popis pobytu na Měsíci, kdy je zdokumentován každý krok a zaznamenána veškerá komunikace s Houstonem. Po návratu na Zemi absolvoval Armstrong velkolepé turné po celém světě, po odchodu z NASA se živil jako mluvčí Chrysleru, přednášel na univerzitě, zasedal v několika dozorčích radách a dokonce podnikal. Vytížený pracovní život si bohužel vybral daň v podobě nešťastného manželství a rozvodu. Kniha končí smrtí Neila Armstronga na infarkt.Zasvěcený životopis je určený odborníkům i laikům, kteří chtějí nahlédnout do pozoruhodného světa kosmonautiky.


...prvního člověka na Měsíci se neměří pouze jednou slavnou větou ... Neil Armstrong: Životní příběh a smysl přistání na Měsíci ... ... . Podívejte se na strhující příběh Neila Armstronga, pro kterého první úspěšná mise Apolla znamenala také způsob, jak se vyrovnat s velkou osobní tragédií. Kniha přibližuje životní příběh Neila Armstronga (1930-2012), prvního muže na Měsíci. Sledujeme osudy Armstrongových předků od středověku přes kolonizaci Ameriky až po narození malého Neila. Kniha První člověk - Život Neila Armstronga Přidat komentář. c ... První člověk - Život Neila Armstronga - James R. Hansen ... ... . Kniha První člověk - Život Neila Armstronga Přidat komentář. callahanh. 2 14. dubna. Nepochybně zajímavá kniha, která ale nejspíš úplně uchvátí jen hardcore příznivce kosmonautiky. ... První člověk: Život Neila Armstronga - James Hansen. Kniha přibližuje životní příběh Neila Armstronga (1930-2012), prvního muže na Měsíci. Sleduje...SOUVISEJÍCÍ KNIHY