Regenerace a výživa ve sportu

Regenerace a výživa ve sportu - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Regenerace a výživa ve sportu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Regenerace a výživa ve sportu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Regenerace a výživa ve sportu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Předložený učební text zdůrazňuje význam integrace regeneračních prostředků do tréninkového procesu. Učební text odborným obsahem odpovídá stavu současných poznatků a umožní studentům správně aplikovat regenerační prostředky nejen u vrcholových sportovců, ale také na poli sportu rekreačního. Svým komplexním pojetím je text užitečný nejen pro studenty tělovýchovných fakult, ale i pro samotné sportovce, trenéry a specialisty ve všech sportovních disciplínách. Jde již o druhé přepracované vydání. V současné době neexistuje žádný podobný komplexní text v českém jazyce.


...egenerace a výživa. Studijní programy - Sport, regenerace a výživa ... Studijní programy - Sport, regenerace a výživa ... ... ... Regenerace a výživa ve sportu | MUNISHOP ... egenerace a výživa. Studijní programy - Sport, regenerace a výživa. Bakalářské prezenční studium ... Dění ve výzkumu Výzkumné úspěchy Výzkumná témata Naše vybavení Spolupráce ... Předloženy studijní materiál je určen pro studenty bakalářských studijních oborů Re...SOUVISEJÍCÍ KNIHY