Žeberův odkaz: Tromby 2

Žeberův odkaz: Tromby 2 - David Jan Žák | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
David Jan Žák
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žeberův odkaz: Tromby 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žeberův odkaz: Tromby 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Jan Žák. Číst Žeberův odkaz: Tromby 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl dobrodružné série Tromby ve stylu foglarovek.Jedenáctiletý Edwin zmizel! Jeho kamarádům Anežce, Viky, Ptáčkovi a Klárce je jasné, že to nějak souvisí s profesorem Žeberou a zápisníkem, který by v nepovolaných rukou proměnil šumavské hvozdy v kamennou poušť. Nezbývá než se pustit do pátrání na vlastní pěst. Parta dětí však nebude hledat jenom Edwina, ale i průchody do tajemného světa Trombů. Stopy vedou k záhadnému pokladu a také k dávnému přátelství, které se za podivných okolností rozpadlo.


...ův odkaz Tromby 2. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Výsledky vyhledávání ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Tromby 2. Žánr: Literatura česk ... Žeberův odkaz jsem přečetl jedním dechem. Po trošku slabším startu se dějová linka nádherně rozvinula a já hltal jednu stránku za druhou i přes to, že tahle knížka je rozhodně určena mladším ročníkům než jsem já. Žeberův odkaz David Jan Žák. 5,0 ( 2) Druhý díl dobrodružné série Tromby ve stylu foglarovek. Jeden ... Tromby: Žeberův odkaz - David Jan Žák | Databáze knih ... . Žeberův odkaz David Jan Žák. 5,0 ( 2) Druhý díl dobrodružné série Tromby ve stylu foglarovek. Jedenáctiletý Edwin zmizel! Jeho kamarádům Anežce, Viky, Ptáčkovi a Klárce je jasné, že to nějak souvisí s profesorem Žeberou a zápisníke...SOUVISEJÍCÍ KNIHY