Kdybych tě nepotkal

Kdybych tě nepotkal - Viktorie Besó | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Viktorie Besó
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdybych tě nepotkal.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdybych tě nepotkal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktorie Besó. Číst Kdybych tě nepotkal Online je nyní tak snadné!

POPIS


Potkal ji náhodou, tu zajímavou ženu, tajemnou, neuchopitelnou a plnou nezvyklé energie. Bylo však setkání neplánované i pro ni? Příběh o tajemstvích a síle ženské spirituality. Pragmatický Richard si vychutnává svobodný život v reklamním světě. Je spokojený, šťastný, nemá důvod si stěžovat. Až do chvíle, kdy potká ve své oblíbené kavárně tajemnou ženu. Její názory na život jsou zcela opačné, než jeho, přesto, anebo právě proto ho zcela fascinuje. Ví o ní příliš málo, protože v osobních otázkách není sdílná, často mluví v záhadách, a klade otázky, kterým Richard vůbec nerozumí. Jejich společná sexuální energie však funguje dokonale a Richard si na ní brzy vypěstuje závislost. Hlavní hrdinka působí sebejistě a vyrovnaně. Ale nebylo tak tomu vždy. Její dětství a dospívání bylo poznamenáno řadou negativních zkušeností, vedoucích k sebedestruktivnímu chování. V momentě, kdy se ocitla na prahu života a smrti, vstoupil do jejího života On, důležitý muž, který jí pomohl pochopit, že to, co považovala doposud za prokletí, je v podstatě veliký dar. Retrospektivní dějová linie, prolínající se kapitolami přítomnosti ilustruje proměny hlavního hrdiny a zároveň postupně poodhaluje skutečnou identitu jeho partnerky. Prozrazuje příčiny jejího podivínství a důvody, které ji přinutily strávit významnou dobu cestováním po světě a studiem dávnými kulturami.


...tě nepotkal… Potkal ji náhodou, tu zajímavou ženu, tajemnou, neuchopitelnou a plnou nezvyklé energie ... Kdybych tě nepotkal | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Bylo však setkání neplánované i pro ni? Příběh o tajemstvích a síle ženské spirituality. Pragmatický Richard si vychutnává svobodný život v reklamním světě. Je spokojený, šťastný, nemá důvod si stěžovat. Kdybych tě nepotkal Autor: Besó, Viktorie Nakladatel: Jonathan Livingston EAN: 9788075511126 ISBN: 978-80-7551-112-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) The Lift - Kdybych tě holka nepotkal the LIFT. Loading... Unsubscribe from the LIFT? ... Retor ... Podpatky v hlíně: KDYBYCH TĚ NEPOTKAL... ... . vydání) The Lift - Kdybych tě holka nepotkal the LIFT. Loading... Unsubscribe from the LIFT? ... Retore - Už Tě Jen Nechci Znát - Duration: 3:21. McRetore 151,098 views. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY