Pojď si hrát ven: Super zábava pod širým nebem

Pojď si hrát ven: Super zábava pod širým nebem - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pojď si hrát ven: Super zábava pod širým nebem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pojď si hrát ven: Super zábava pod širým nebem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pojď si hrát ven: Super zábava pod širým nebem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Také ti dospělí někdy říkají, ať si jdeš hrát ven – ale když vyběhneš z domu, tak za chvíli nevíš co dělat? Nevěš hlavu, kniha ti nabídne super zábavu do každého počasí – i za deště si přece můžeš venku skvěle hrát! Dozvíš se také, co vše se dá podnikat na nejrůznějších místech, na nichž se můžeš ocitnout – v parku, na zahradě, v lese, u vody či na ulici. Takže – ať je jakékoliv počasí a ať už se nacházíš uprostřed spící vesnice, ve víru velkoměsta, na břehu moře či rybníka, nebo jinde v přírodě, poradíme ti, jak se zabavit od rána do večera, ba dokonce i po setmění! Můžeš si v lese postavit třeba tajnou skrýš nebo na zahradě vyrobit hmyzí domeček, v parku uspořádat olympiádu a na zahradě vodní bitvu... Máš-li výtvarné vlohy, nakresli mrak, maluj deštěm nebo udělej postavičky z přírodnin. Nauč se pískat na trávu či fotografovat divokou přírodu, vytvoř si větrnou zvonkohru nebo objev kouzelnou krásu divadelního představení nočních motýlů. Už nikdy žádná nuda!


... hrát ven Super zábava pod širým nebem ... Jefferyová Josie - Knihkupectví Ládví ... . Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( ... Pojď si hrát ven Nakladatel: Slovart EAN: 9788075298164 ISBN: 978-80-7529-816-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Úvod Jak se zabavit Zábava venku Pojď si hrát ven - Super zábava pod širým nebem. Pojď si hrát ven - Super zábava pod širým nebem. Novinka Výprodej. Také ti dospělí n ... Kosacka na travu super levně | Blesk zboží ... . Novinka Výprodej. Také ti dospělí někdy říkají, ať si jdeš hrát ven - ale když vyběhneš z domu, tak za chvíli nevíš, co dělat? Pojď si hrát ven - Super zábava pod širým nebem. ... Sledovat. Anotace. Také ti dospělí někdy říkají, ať si jdeš hrát ven - ale když vyběhneš z domu, tak za...SOUVISEJÍCÍ KNIHY