Stín v nás: Podvratná životní síla

Stín v nás: Podvratná životní síla - Verena Kast | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Verena Kast
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stín v nás: Podvratná životní síla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stín v nás: Podvratná životní síla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Verena Kast. Číst Stín v nás: Podvratná životní síla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ten, kdo si neuvědomuje vlastní stín, ho často promítá na druhé – třeba na cizince. Integrovat vlastní stín znamená překonat úzkost a paradoxně jí odebrat sílu. Znamená to přijmout vlastní životnost, stát se realističtějším a méně narcistickým. Verena Kast existenci stínu dokládá na mýtech, pohádkách i příkladech z terapie či z každodenního života. V Jungově individuaci jde u stínu o protiklad s personou – stránkou, kterou rádi stavíme na odiv, a tak prezentujeme svou bezúhonnost. Čím vyhraněnější persona, tím větší přetvářka a tím potlačenější stín. Ten ale nemusí znamenat vyložené zlo, nýbrž častěji prostě něco, co je méněcenné a nedokonalé.


...nás Podvratná životní síla. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Zivotni sila - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Stín v nás - Podvratná životní síla. ... Tam, kde je světlo, je i stín. V Jungově individuaci jde o protiklad s personou - tou stránkou, kterou rádi stavíme na odiv a jejíž prostřednictv ... Stín v nás - Podvratná životní síla ... . V Jungově individuaci jde o protiklad s personou - tou stránkou, kterou rádi stavíme na odiv a jejíž prostřednictvím prezentujeme svou bezúhonnost. Čím vyhraněnější persona, tím větší přetvářka a tím více potlačený stín. ... Kniha: Stín v nás -- Podvratná životní síla - Verena Kast. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY