Sto – naše rodinné album

Sto – naše rodinné album - Česká tisková kancelář, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Česká tisková kancelář,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sto – naše rodinné album.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sto – naše rodinné album ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Česká tisková kancelář,. Číst Sto – naše rodinné album Online je nyní tak snadné!

POPIS


Do jedné knihy se vešlo sto let, sto fotografií a sto komentářů. Připomene či odhalí, co podstatného se událo v každém roce existence naší země od vzniku Československé republiky. Ve spolupráci s ČTK jsme vybrali dobové snímky, které daný rok charakterizují nejlépe, ale také zcela překvapivě. Před očima máme zásadní historické momenty, události, na něž můžeme být právem pyšní, stejně jako bizarní a úsměvné situace, na které jsme již dávno zapomněli. Každou fotografii doprovází komentář známé osobnosti z různých oborů – od sportovců po lékaře. Zapojili se například Helena Třeštíková, Miroslav Krobot či Liběna Rochová. Pamětníkům i mladším generacím v každém případě nabízí unikátní kontext pro životy našich rodin a blízkých.


...še rodinné album (ČTK, Paseka a B.M.) Zveřejněno 7 ... Drzaky kola na auto levně | Mobilmania zboží ... .10.2018. Před mnoha měsíci napsali z nakladatelství Paseka a já se nestačila divit. Možná mi některé věci nedocházely a nedochází dodnes, jsem z generace, která po revoluci byla tlačena do zapomínání a bourání mostů; a nebyl, kdo by ji ukotvil, ukázal cestu a ... Hledáte Sto - naše rodinné album od kolektiv autorů,Česká tisková kancelář? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Sto - naše rodinné album. ... Sto - naše rodinné album / Nejlevnější knihy ... . 33 prodejen po celé ČR Sto - naše rodinné album. skladem. běžná cena: ... Pokud však máte možnost a chuť podpořit naše nakladatelství nebo si prostě jen chcete koupit knihu, kterou jsme shodou okolností vydali, nejlepším způsobem je nákup přímo na našem eshopu. Pouze v takovém případě se k nám ih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY