Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka - Evžen Boček | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Evžen Boček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Evžen Boček. Číst Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek. V zámecké kapli vzniká pietní místo s kondolenční knihou a z oken visí černé prapory. Aristokratka Marie využívá příležitosti a odjíždí na hájovnu za Maxem, který ji žádá o ruku. Není ovšem jasné, jestli nejedná v pominutí smyslů. Následuje hororová cesta nočním lesem do nemocnice, kde se Max ocitne na jednotce intenzivní péče a vyděšená Marie přespí na interním oddělení. Neklidnou noc ovšem zažívá i truchlící Kostka. Na zámek dorazí několik osob, které rozpoutají vlnu zločinnosti. Podaří se Marii celou tu zašmodrchanou situaci rozplést? Navzdory názvu se čtenář v knize nedočká násilí ani krvavých scén, natož vraždy. Jediným utrpením jsou skřípnuté ploténky a ulámané umělé nehty. Tento titul je již čtvrtým ze série mimořádně úspěšných humoristických románů o „poslední aristokratce“.


...atka a vlna zločinnosti na zámku Kostka ... Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka - Evžen ... ... . Kdo napsal knihu Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka? Autorem je Evžen Boček. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Hledáte Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka od Evžen Boček? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Recenze audiok ... Audiokniha Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka ... ... . 33 prodejen po celé ČR Recenze audioknihy Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka „Ti všichni kladli na Kubařovou nové nároky, se kterými se vypravěčka musela popasovat (dobře, Karkulka tolik ne), a k tomu všemu zvládnout i staré známé. To však knize Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kost...SOUVISEJÍCÍ KNIHY