Koloběh vody v přírodě: Naučné obrázkové příběhy pro společné vyprávění a poznávání

Koloběh vody v přírodě: Naučné obrázkové příběhy pro společné vyprávění a poznávání - Jeanette Boetius, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jeanette Boetius,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Koloběh vody v přírodě: Naučné obrázkové příběhy pro společné vyprávění a poznávání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Koloběh vody v přírodě: Naučné obrázkové příběhy pro společné vyprávění a poznávání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeanette Boetius,. Číst Koloběh vody v přírodě: Naučné obrázkové příběhy pro společné vyprávění a poznávání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tři kamarádi spolu chodí do třídy. Odpoledne si s mladšími sourozenci často hrají na dvoře za domem. Když se jednou pořádně rozprší, společně začnou přemýšlet, kde se vlastně na obloze bere déšť a proč odtamtud padá na zem. Kamarádi pozorují, jak se voda vsakuje do země a vypařuje se na sluníčku. V kuchyni se pustí do experimentování a zkoumají koloběh vody. Badatelské nadšení větších dětí nakazí i jejich mladší sourozence, kteří by rádi prováděli podobné pokusy ve školce. 12 obrázkových karet s nákresy vhodnými pro děti, zasazenými do rámcového příběhu: vzrušující poznávání světa kolem nás, propojující učení a zážitek. Materiál je určen pro práci s dětmi v MŠ a na prvním stupni ZŠ. Je ideální pro použití ve skupině i s jednotlivci. Obsahuje návod, jak s dětmi o daném tématu diskutovat a jak jim problematiku přiblížit.


...oloběh vody v přírodě -- Naučné obrázkové příběhy pro společné vyprávění a poznávání - Jeanette Boetius; Mile Penava Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Obrazkove pribehy | NEJRYCHLEJŠÍ.CZ ... . Koloběh vody v přírodě: Naučné obrázkové příběhy pro společné vyprávění a poznávání Jeanette Boetius, Mile Penava Nakladatel: Pasparta 2020 Koloběh vody v přírodě. Naučné obrázkové příběhy pro společné vyprávění a poznávání ... 12 obrázkových karet s nákresy vhodnými pro děti, zasazenými do rámcového příběhu: vzrušující poznávání světa kolem nás, propojující učení a zážitek. Název: Koloběh vody v ... Koloběh vody v přírodě. Naučné obrázkové příběhy pro ... ... ... 12 obrázkových karet s nákresy vhodnými pro děti, zasazenými do rámcového příběhu: vzrušující poznávání světa kolem nás, propojující učení a zážitek. Název: Koloběh vody v přírodě - Naučné obrázkové příběhy pro společné vyprávění a poznávání. Autor: Boetius Jeanette, Penava Mile....SOUVISEJÍCÍ KNIHY