Kurz přežití ve městě

Kurz přežití ve městě - Chris McNab, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Chris McNab,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kurz přežití ve městě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kurz přežití ve městě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris McNab,. Číst Kurz přežití ve městě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Kurz přežití ve městě je určena nejen všem obyvatelům metropolí, ale také všem cestovatelům - a těm možná ještě více - kteří velká města navštěvují. Kniha vás připraví na řadu nebezpečných situací, poradí jak reagovat a jak se s nimi pokud možno bez úhony vypořádat. Nabízí řadu tipů včetně toho, jak se vyhnout výtržnostem, jak se bránit napadení, co dělat, a hlavně co a kdy nedělat, a jak se chovat třeba v případě požárů nebo při teroristickém útoku. A také vás naučí to hlavní. Být ostražitý.


...ežití ve městě je sestaven přesně tak, aby simuloval společnost, ve které přestala platit všechna známá pravidla civilizovaného světa ... Kurz přežití ve městě - Chraňte se doma i na cestách IFP ... ... . Jak přesně kurz přežití probíhá Kurz přežití ve městě probíhá dva dny v prostředí Českého Lesa. Kurz přežití ve městě 1 osoba 3 dny 4680 Kč Připravte si vše potřebné, vašemu městu hrozí nebezpečí! Vaše město bylo napadeno, vy se schováváte v lese a máte žízeň a hlad. Kurz přežití ve městě probíhá dva dny v prostředí Českého lesa. Začíná v pátek v 18.00. Doporučujeme účastníkům, aby se vybavi ... Kurz přežití ve městě | Stips.cz ... . Kurz přežití ve městě probíhá dva dny v prostředí Českého lesa. Začíná v pátek v 18.00. Doporučujeme účastníkům, aby se vybavili oblečením do přírody. Pro všechny je připraven certifikát a drobný dárek. Přežití ve městě Další kurz Termíny. 23.11.2019 02.05.2020 31.10.2020 Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jaké krizové s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY