Navy Seals: Bojová historie americké elity

Navy Seals: Bojová historie americké elity - Lance Burton, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lance Burton,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Navy Seals: Bojová historie americké elity.pdf


Chcete si knihu přečíst?Navy Seals: Bojová historie americké elity ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lance Burton,. Číst Navy Seals: Bojová historie americké elity Online je nyní tak snadné!

POPIS


Houževnatost, odhodlání, dokonalé zvládnutí všech myslitelných způsobů boje. To jsou NAVY SEALs. V této neohrožené vojenské síle se mísí odkaz spartských bojovníků, římských legií a japonských samurajů. Seznamte se s historií a poznejte současnost SEALs – od jejich prapůvodu coby žabích mužů na plážích Normandie až po dnešek, kdy operují na moři, ve vzduchu i na souši ve všech částech světa, od polárního kruhu po vyprahlou poušť.


...als: Bojová historie americké elity Lance Burton, Don Mann Nakladatel: CPress 2020 Kniha Navy seals - Bojová historie americké elity ... Navy seals - mann don - Chci.cz ... . Houževnatost, odhodlání, dokonalé zvládnutí všech myslitelných způsobů boje. To jsou NAVY SEALs. V této neohrožené vojenské síle se mísí odkaz spartských bojovníků, římských legií a japonských samurajů. Kniha Navy seals - Bojová historie americké elity . Houževnatost, odhodlání, dokonalé zvládnutí všech myslitelných způsobů boje. To jsou NAVY SEALs. V této neohrožené vojensk ... NAVY SEALS - Don Mann | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Houževnatost, odhodlání, dokonalé zvládnutí všech myslitelných způsobů boje. To jsou NAVY SEALs. V této neohrožené vojenské síle se mísí odkaz spartských bojovníků, římských legií a japonských samurajů. Bojová historie americké elity. Manufacturer: CPress. Varianta: Kniha 323 K ... To jsou NA...SOUVISEJÍCÍ KNIHY