První dojem: Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem

První dojem: Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem - Jan Čenský, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Čenský,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První dojem: Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem.pdf


Chcete si knihu přečíst?První dojem: Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Čenský,. Číst První dojem: Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem Online je nyní tak snadné!

POPIS


První dojem rozhoduje o vašem úspěchu či neúspěchu. Vzniká během pár vteřin při seznamování a ovlivňuje, co si o vás lidé pomyslí. Zkušená dvojice lektorů vám vysvětlí pravidla etikety, komunikace i vystupování, a hlavně vás naučí, jak být sami sebou. Jan Čenský vás seznámí s řečí těla, jež často řekne víc, než byste si přáli. S Lenkou Bernades se naučíte pracovat se svým charisma a pochopíte jednoduché principy práce se svým šatníkem.


...dostanete druhou šanci udělat první dojem ... E-kniha: První dojem | Knihy.ABZ.cz ... . Toggle navigation. O nás. MUDr. René Foltán; Pro lékaře. Zavádění dentálních implantátů ... Podtitul: Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem - První dojem rozhoduje o vašem úspěchu či neúspěchu. Vzniká během pár vteřin při seznamování a ovlivňuje, co si o vás lidé pomyslí. První dojem Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem Jan Čenský, Lenka Bernardes da Silva. 3,5 ( 2) Udělejte ten nejlepší první d ... Seminář s Janem Čenským na téma "První dojem" | Valachy.cz ... ... . 3,5 ( 2) Udělejte ten nejlepší první dojem! Tipy a rady od lektorky módní etikety a známého herce. První dojem rozhoduje o vašem úspěchu či neúspěchu. Vzniká během pár vteřin při seznamování a ovlivňuje, co si o vás ... vše v jednom - nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem Press Media Production je produkční agentura specializující se na reklamní produkci, zej...SOUVISEJÍCÍ KNIHY