Puberťák. Jak se nezbláznit a přežít

Puberťák. Jak se nezbláznit a přežít - Klára Mandausová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Mandausová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Puberťák. Jak se nezbláznit a přežít.pdf


Chcete si knihu přečíst?Puberťák. Jak se nezbláznit a přežít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Mandausová. Číst Puberťák. Jak se nezbláznit a přežít Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednou ráno se probudíte a je tam. Podivný tvor, kterého nastrčili za vaše děťátko. Má stejné pyžamo a dává si vlasy za ucho stejně jako váš původní potomek. Kdo to ale, do háje, je? To individuum je VAŠE dítě, jen právě překročilo linii neútočení. „Klid matko!“ Na tuhle odpověď si koukejte rychle zvyknout. Ještě včera to bylo zlatíčko, pro které maminka představovala nejvyšší autoritu, a najednou je tu tahle cizí drzá bytost!


...y informace o produktu Kniha Puberťák. Jak se nezbláznit a přežít - Klára Mandausová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Puberťák ... Puberťák. Jak se nezbláznit a přežít - Klára Mandausová ... ... . Jak se nezbláznit a přežít - Klára Mandausová. Hledáte Puberťák Jak se nezbláznit a přežít od Klára Mandausová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Jednou ráno se probudíte a je tam. Podivný tvor, kterého nastrčili za vaše děťátko. Má stejné pyžamo a dává si vlasy za ucho stejně jako váš původní potomek. Kdo to ale, do háje, je? ... Jak přežít soužití s puberťákem , jak přežít s puberťákem ... . Podivný tvor, kterého nastrčili za vaše děťátko. Má stejné pyžamo a dává si vlasy za ucho stejně jako váš původní potomek. Kdo to ale, do háje, je? To individuum je VAŠE dítě, jen právě překročilo linii neútočení. Máte doma puberťáka a občas přemýšlíte, jak tohle období přežít ve zdraví? Období, kdy se dítě mění na dospělého, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY