Deadpool, miláček publika 1: Užvaněný milionář

Deadpool, miláček publika 1: Užvaněný milionář - Gerry Duggan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Gerry Duggan
DIMENZE
7,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Deadpool, miláček publika 1: Užvaněný milionář.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deadpool, miláček publika 1: Užvaněný milionář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gerry Duggan. Číst Deadpool, miláček publika 1: Užvaněný milionář Online je nyní tak snadné!

POPIS


JO: UŽVANĚNÝ ŽOLDÁK JE TEĎ NEJPOPULÁRNĚJŠÍ HRDINA NA SVĚTĚ. TO ČUMÍŠ, SPIDEY! JE OTRAVNÝ. JE NEBEZPEČNÝ. A PŘÍŠERNĚ SMRDÍ. Ale veřejnost ho miluje! Bohužel, s velkou popularitou přichází nesnesitelná zodpovědnost, a tak musí Deadpool sem tam někomu pomoct. Nebudete věřit – a budete valit bulvy – s kým to dal dohromady! Jenže pak se objeví Deadpoolův napodobitel, který mu chce rozsekat život na maděru, a náš hrdina musí použít dokonalou návnadu: svou nevinnou dcerku Ellie! V tomhle komiksu najdete víc Deadpoola, než jste si kdy mohli přát! Obsahuje sešity Deadpool (2015) č. 1–5, jejichž autory jsou Gerry Duggan, Mike Hawthorne, Terry Pallot, Val Staples a Guru-eFX.


...l, miláček publika 1: Užvaněný milionář ... Deadpool - Wikipedie ... ... Deadpool, miláček publika 1: Užvaněný milionář. Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty. Webové stránky Facebook YouTube Instagram. Zastavte se u nás na prodejně, kde vám rádi poradíme či pomůžeme s výběrem toho pravého komiksu. Deadpool, miláček publika 1: Užvaněný milionář. Deadpool, miláček publika 1: Užvaněný milionář 349 K č -14 % 349 Kč ... ANOTACE: JO: UŽVANĚNÝ ŽOLDÁK JE TEĎ N ... Deadpool, miláček publika 1 - Užvaněný milionář - Komiks ... ... ... ANOTACE: JO: UŽVANĚNÝ ŽOLDÁK JE TEĎ NEJPOPULÁRNĚJŠÍ HRDINA NA SVĚTĚ. TO ČUMÍŠ, SPIDEY! JE OTRAVNÝ. JE NEBEZPEČNÝ. A PŘÍŠERNĚ SMRDÍ. Ale veřejnost ho miluje! Bohužel, s velkou popularitou přichází nesnesitelná zodpovědnost, a tak musí Deadpool sem tam někomu pomoct. Nebudete věřit - a budete valit bulvy - s kým to d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY