Deníček moderního fotra 3

Deníček moderního fotra 3 - Dominik Landsman | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dominik Landsman
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deníček moderního fotra 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deníček moderního fotra 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominik Landsman. Číst Deníček moderního fotra 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí díl oblíbeného Deníčku moderního fotra je zároveň dílem posledním. Autor bezostyšně přiznává, že o svém synovi Čeňkovi napsal vše, co se dalo, a další dítě ani knihu by pravděpodobně nepřežil. Čeňkovi už jsou tři, plínky zkušeně zaměnil za nočník a svůj vyvinutý smysl pro vytváření domácího pekla dále zdokonaluje. Našemu fotrovi nastává údajně idylické období, kdy péči o hyperaktivní dítě převezme školka a další instituce. Nebyl by to ale Čeněk, aby každou novou situaci nepřetvořil v nový druh utrpení, a nebyl by to fotr, aby i tu nejšílenější situaci neuměl popsat s dokonale sarkastickým humorem. 


...Landsman Personal Blog Pisálek, fotr, žena v domácnosti ... Deníček moderního fotra ... . Knížky: - Deníček moderního fotra 1,2 - Deníček moderního páru - Lapuťák a kapitán Adorabl - Továrna na debilno fotruv-denik.blog.cz Deníček moderního fotra. Book. Send Message. Deníček moderního fotra. Yesterday at 4:18 AM · Jak jsem byl na nákupu. Stala se nám taková nepříjemná věc. Měli jsme vyrazit na víkend chalupu, ale nedorazil nám nákup. Těžko říct proč nás Rohlík vynechal. Možná to b ... Deníček moderního fotra 3 - Dominik Landsman - Megaknihy.cz ... . Těžko říct proč nás Rohlík vynechal. Možná to bylo záměrně a možná, ale opravdu možná to bylo ... Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka" odvedle, kterému se narodil první syn. Z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY