Manželka

Manželka - Alafair Burke | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alafair Burke
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Manželka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Manželka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alafair Burke. Číst Manželka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Šokující thriller z domácího prostředí připomínající román Za zavřenými dveřmi. Angela potkává Jasona na večírku, pro který zajišťuje občerstvení. Je přesvědčená, že jejich romance bude jen krátkodobý úlet, jak to ostatně bývá mezi letními hosty a místními. K jejímu překvapení má však Jason, úspěšný profesor ekonomie, jiné plány. Následující léto se vezmou. Manželství je pro ni skvělou příležitostí začít znovu a jinak. Se synem se odstěhuje na Manhattan, kde nikdo nic netuší o její tragické zkušenosti z mládí. S Jasonem navíc tvoří perfektní pár. Po šesti letech se Jason díky úspěchu své knihy a rostoucí proslulosti v médiích stává známou osobností. Tím se ale najednou dostává příliš pozornosti i Angele, která o to ani v nejmenším nestojí. Jejich dokonalý život se začne hroutit ve chvíli, kdy jedna ze stážistek na univerzitě vznese proti Jasonovi obvinění ze sexuálního obtěžování a další žena, Kerry Lynchová, přijde s ještě mnohem závažnějším tvrzením. Jason prohlašuje, že je nevinný, a Angela mu věří. Když však Kerry záhadně zmizí, musí Angela přehodnotit svůj pohled: jak na muže, jehož si vzala, tak na ženu, které se rozhodla nevěřit.


...his feature is not available right now. Please try again later ... Irena Greifová | Celebwiki.cz ... . Czech: ·wife ... Definition from Wiktionary, the free dictionary Výrazy Původ slov manžel, manželka. České výrazy vznikly přesmyčkami z původního staročeského malžen, malženka. Původní praslovanský duálový tvar malžena znamenal „muž a žena", později se však jeho význam zúžil pouze na manželku, jak je zachovaný v polském "malżonka", a pro manžela byl dotvořen přechýlený mužský tvar. Manželka Saudka (83) šokuje: Co dělá, když je Jan s mil ... Manželka - Alafair Burke | Databáze knih ... . Manželka Saudka (83) šokuje: Co dělá, když je Jan s milenkou? Předchozí Další 14. února 2019 09:20. Sdílej: Zpět na Spousta mužů v jeho věku tráví čas u domácího krbu a nechává se opečovávat, ale světoznámý fotograf Jan Saudek (83) se stále chová jako zamlada. ... Ferdinand I. Habsburský (1...SOUVISEJÍCÍ KNIHY