Ukradené světlo

Ukradené světlo - Emanuele Altissimo | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Emanuele Altissimo
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ukradené světlo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ukradené světlo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emanuele Altissimo. Číst Ukradené světlo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Olmo a jeho starší bratr Diego tráví léto s dědečkem ve Val D’Aosta — na chatě, kterou před svou smrtí zakoupili jejich rodiče. Doufají, že kouzelná krajina a práce v kempu pomůže uklidnit Diegovu rozhněvanou a nepokojnou duši. Ovšem jakmile se zvedne vítr, lyžařské lanovky se rozhoupou a údolí zahalí temné stíny mraků.Odborníci hovoří o „přípustném napětí“, nejvyšší míře zatížení, jež budova snese, aniž se zřítí. Tak například Empire State Building přečkal náraz bombardéru B-25. Právě model tohoto mrakodrapu Olmo s nekonečnou trpělivostí během léta staví a přitom si uvědomuje, že síla budovy tkví v každé jednotlivé cihličce. Ovšem kdo stanoví přípustné napětí pro rodinu a pro lásku, která všechny drží pohromadě?


...kradené světlo Přidat komentář. soukroma ... Ukradené světlo - Emanuele Altissimo — Kniha.cz ... . 22. března. Smutné a depresivní, a současně do jisté míry napínavé: jako čekání na to, co udělá pomalé ohřívání zavřené konzervy v papiňáku. ... Ukradené světlo Olmo je jediný, kdo si uvědomuje, že se Diego ztrácí do světa, odkud není návratu… A udělal by cokoli, aby bratra zachránil. Olmo a jeho starší bratr Diego tráví léto s dědečkem ve Val D'Aosta — na chatě, kterou před svou smrtí zakoupili jejich rodiče. Doufají, že kouzelná krajina a práce v ... Altissimo, Emanuele : Ukradené světlo ... . Doufají, že kouzelná krajina a práce v ... Ukradené světlo. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale ho...SOUVISEJÍCÍ KNIHY