Jaro - Cesty za horizont: Příručka pro poutníky a cestovatele

Jaro - Cesty za horizont: Příručka pro poutníky a cestovatele - Václav Vokolek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Vokolek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jaro - Cesty za horizont: Příručka pro poutníky a cestovatele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jaro - Cesty za horizont: Příručka pro poutníky a cestovatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Vokolek. Číst Jaro - Cesty za horizont: Příručka pro poutníky a cestovatele Online je nyní tak snadné!





POPIS


Poslední díl Cest za horizont nás dovede k jaru. Před poutníky se otevírá každoročním zázrakem ožívající krajina a první jarní cesty z ní symbolicky vynášejí zimu, i když i ona jim dala mnoho krásných zážitků. Ty jarní jsou ovšem úplně jiné. První cesta nás zavede na Boží kámen, podivuhodné místo plné zvláštních energií, které se rychle stává novodobým poutním místem se všemi atributy těch starých. K jaru neodmyslitelně patří Velikonoce, proto se vydáme za křížovými cestami a také za studánkami, které je třeba magicky otevřít a docela obyčejně vyčistit. Ony pak za odměnu vyčistí naši mysl. Pak se vydáme do jednoho malého města, které nás překvapí svými památkami a zejména osobnostmi, které tu žily. Abychom poznali skutečnou sílu života, tak se vydáme za stromy, za těmi, co pamatují více než my. Na Božím kameni si budeme povídat s jednou historičkou a teoložkou, která v krajině umí číst jako v otevřené knize.


... díl Cest za horizont nás dovede k jaru ... jaro — archiv článků — Noviny&Novinky ... . Před poutníky se otevírá každoročním zázrakem ožívající krajina a první jarní cesty z ní symbolicky vynášejí zimu, i když i ona jim dala mnoho krásných zážitků. Léto - Cesty za horizont: Příručka pro poutníky a cestovatele. Václav Vokolek ... Kniha rozložená do čtyř svazků podle ročních dob je knihou pro poutníky a cestovatele. Je jakýmsi návodem, jak se pohybovat v ... Cesty za horizont - Jaro | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Je jakýmsi návodem, jak se pohybovat v krajině, abychom nebyli pouze bezduchými turisty. Lidé se dnes vydávají na cesty, ať již na kole, pěšky, letadle ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Cesty za horizont - Jaro. ... Příručka pro poutníky a cestovatele. VOKOLEK Václav. Info: Euromedia Group - Knižní klub, 2020 (1.) - váz., 192 str. EAN: 9788024264813 ISBN: 978-80-242-6481-3. Hodnocení: 0 hodnocen í Cesty za ... Jaro Cesty za...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY