Recepty pro druhou šanci

Recepty pro druhou šanci - J.D. Barrettová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
J.D. Barrettová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Recepty pro druhou šanci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Recepty pro druhou šanci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J.D. Barrettová. Číst Recepty pro druhou šanci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vařit ve vlastní restauraci znamená pro Lucy Muirovou mnohem víc než jen zdroj obživy. Je to nezkrotná vášeň, naplnění životního snu. A také spousta práce. A tak jako šéfkuchařka a spolumajitelka jedné z nejlepších restaurací v Sydney Lucy nějakou dobu trpně snáší, že jí manžel Leith lže, krade recepty a vydává je za své a že ji podvádí s ženami, které se tváří jako její kamarádky. Jenže jejich manželství už dlouho za moc nestojí, a v jednu chvíli má Lucy všeho dost. Odchází od Leitha a rozhodne se, že začne znovu, úplně od nuly. Lucy poté narazí na starý opuštěný dům, kde před lety bývala Fortuna, podnik vyhlášený svou jedinečnou kuchyní i excentrickým majitelem. Jen co nakoukne špinavými okny do pustého lokálu, okamžitě ví, že to je ono: tady otevře novou, vlastní restauraci a udělá tak tlustou čáru za svým životem s Leithem. V kuchyni původní Fortuny objeví sešitek receptů, který patřil bývalému majiteli a šéfkuchaři, neslavně proslulému hýřilovi a milovníkovi žen Frankiemu Summersovi. Lucy se nechá při přípravě pokrmů jeho recepty inspirovat a s pomocí pár věrných přátel postupně získává ztracenou sebedůvěru i nadšené zákazníky. Ve Fortuně je šťastná jako nikdy předtím. Kdo ví, možná že je to právě odvaha, vášnivé nasazení a troška kouzel, co tvoří tajný recept na lepší život… Lucy opouští manžela, aby mohla zase vařit s chutí a láskou. A čeká na ni úžasná výzva… V tomto okouzlujícím románu autorka J. D. Barrettová sestavila recepty nejen na vynikajícíjídla, ale i na druhou šanci na štěstí. Je to chytrý a úchvatný příběh o jídle, skvělých receptech na romantiku a odvaze, které je zapotřebí, když se chcete znovu zamilovat.


...okouzlujícím románu autorka J. D. Barrettová sestavila recepty nejen na vynikající jídla, ale i na druhou šanci na štěstí ... Soutěžící MasterChef Česko si troufl na recept ... ... . Je to chytrý a úchvatný příběh o jídle, skvělých receptech na romantiku a odvaze, ... Kniha Recepty pro druhou šanci. Recepty pro druhou šanci Autor: Barrettová, J.D. Nakladatel: Sofa Books EAN: 9788088250296 ISBN: 978-80-88250-29-6 Originál: The Little Café of Second Chances Překlad: Frydrychová, Marie Popis: 1× kniha, vázaná, 280 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Recepty pro druhou šanci - Barrettová J.D.. Vařit ve vlastní restauraci znamená pro Lucy Muirovou mnohem víc než ... Recepty pro druhou šanci - J.D. Barrettová ... . vydání) Recepty pro druhou šanci - Barrettová J.D.. Vařit ve vlastní restauraci znamená pro Lucy Muirovou mnohem víc než jen zdroj obživy. Je to nezkrotná... Recepty pro druhou šanci. J.D. Barrettová ... ale i na druhou šanci na štěstí. Je to chytrý a úchvatný příběh o jídle, skvělých ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY